Reklama:

Miss Earth 2012 se zasnoubila a ukázala snímek s prstýnkem. Po 16 letech a 2 dětech se stal zázrak, oznámila Tereza Fajksová krásnou novinku

Tereza Fajksová
Tereza Fajksová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 5. 2022

Okamžiky štěstí prožívá modelka a finalistka soutěže Česká Miss 2009 Tereza Fajksová (32), která v loňském březnu přivedla na svět zdravého chlapečka. Aktuálně se pochlubila tím, že její letitý partner Luboš Gregor před ni konečně poklekl. "Po 16 letech a 2 dětech se stal zázrak a já svého muže mohu nazývat snoubencem," oznámila na sociální síti dvojnásobná maminka, které skrz portál ŽivotvČesku.cz vloni ke druhému potomkovi blahopřála její kolegyně a Miss Earth 2013 Monika Leová (30).

Reklama:

V minulém roce v úterý 16. března před 16. hodinou Tereza Fajksová přivedla na svět krásného a zdravého syna, který dostal jméno Sebastien. Ještě předtím v březnu 2019 přivedla na svět prvorozenou dceru Lilien (3). Zároveň 16 let musela čekat, než ji její osudový muž Luboš Gregor požádá o ruku. Nakonec se tak stalo teď v italském Římě, kde je pár na dovolené, o čemž kráska informovala na sociální síti Instagram.

Reklama:

"Tak si z Říma odvážím ještě jeden suvenýr. Po 16 letech a 2 dětech se stal zázrak a já svého muže mohu nazývat snoubencem. Asi na ty dovolené budeme jezdit častěji," přidala Tereza Fajksová komentář k dojemnému snímku se zásnubním prstýnkem na levém prsteníčku.

Když se pohledné missce narodil v loňském roce druhý potomek, s gratulacemi přispěchala její kolegyně Monika Leová. "Vím, že přenášela, takže jsem jí držela palce. Jsem ráda, že to dobře dopadlo. Vím, že ji chlapeček potrápil, ale Tereza je statečná a moc jí přeji, aby maminka i syn byli hlavně zdraví a aby si spolu vychutnali životní radosti," řekla tehdy pro ŽivotvČesku.cz kráska, která je zároveň nástupkyní Terezy Fajksové v soutěži Miss Earth, což je mezinárodní soutěž krásy a třetí největší soutěž krásy na světě.

Pohledná blondýna se teď dočkala všeho, po čem žena jen může toužit. Se snoubencem vychovávají dvě děti a do roka a do dne budou i v rámci oficialit a tradice kompletní rodina.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: