Miss Lucie Kovandová se stala maminkou. Na svět přivedla rozkošného syna, dostal oblíbené české jméno

Modelka Lucie Kovandová se stala pyšnou maminkou
Modelka Lucie Kovandová se stala pyšnou maminkou
Foto: Archiv Lucie Kovandové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 1. 2021

Známá modelka Lucie Kovandová (27) se stala pyšnou maminkou. Už dříve se svěřila, že o miminko se s hokejistou Petrem Holíkem (28) dlouho snažili a každý neúspěch jí podlamoval psychiku. Teď se pyšní kompletní rodinou. Narozený syn dostal jméno Tomáš.

Zprvu se mohlo zdát, že těhotenství Lucie přišlo, když si to oba partneři nejvíce přáli, paradoxně opak je pravdou. Dlouho po maličkém toužili, ale příroda byla proti. "Musím přiznat, že nejsme z těch párů, co měli štěstí a vyšlo jim to hned. Byla to delší doba, kdy to pro mě pak už bylo dost náročný, především psychicky. Ale vše dopadlo dobře a o to víc si toho teď vážím. Jsem šťastná!" řekla krátce poté, co pohledná modelka oznámila těhotenství.

Teď se jím splnil sen a jsou kompletní rodina. "Tomáš 16.1. 2021. Jsme rodina! Jsem máma. Miluji vás," uvedla k dojemnému snímku po narození syna na svém profilu na sociální síti, kde jí řada fanoušků gratulovala.

Jen narozením syna dojemný příběh lásky nekončí. Ještě než Lucie s partnerem oznámili těhotenství, stačili se zasnoubit. "Termín svatby už máme. Bude to příští rok v létě," uvedla v polovině loňského roku novopečená maminka.


Význam jména Tomáš:

Mužské křestní jméno Tomáš patří v Česku k těm nejoblíbenějším. Biblické jméno Tomáš má prastarý původ s kořeny v aramejštině. Pochází z aramejského slova »tómá« s významem »dvojče«. Jako »dvojče« nebo »blíženec« se také překládá jméno Tomáš.

Splnění velkého snu přišlo s vítězstvím v kulinářské show, kdy kondiční trenér a titulovan...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu