Miss Natálie Kočendová překonává bolavé trauma. Promluvila o novém životě a budoucnosti

Miss International Czech Republic 2020 Natálie Kočendová
Miss International Czech Republic 2020 Natálie Kočendová
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 3. 2021

Miss International Czech Republic 2020 a modelka Natálie Kočendová (21) je krásná žena, která si v září loňského roku prošla těžkým životním obdobím. S pomocí svého přítele Lakyho Royala (29) a rodiny překonává ztrátu dítěte, které zemřelo v 6. měsíci těhotenství. Nyní se snaží pomáhat dalším ženám, které potkala stejně bolestná událost a zároveň se připravuje na světovou soutěž, která ji čeká už v listopadu. "Teď s holkami pracujeme jen přes sociální sítě, jako influencerky přes Instagram," řekla Natálie Kočendová pro ŽivotvČesku.cz.

Po získání titulu v soutěžích krásy se ženy obvykle dostanou do téměř nezastavitelného pracovního kolotoče. Kvůli pandemii koronaviru se ale situace změnila a krásky, které by za normálních okolností svůj čas trávily na módních akcích, jsou pracovně odkázány na online prostředí. Stejně tak to má i Miss International Czech Republic 2020 Natálie Kočendová, která už se nemůže dočkat, až vyrazí do velkého světa.

"Teď s děvčaty pracujeme jen přes sociální sítě, jako influencerky přes Instagram. Bohužel nemáme žádná focení, žádné přehlídky, během pandemie se nám profese trochu změnila. Hrozně se těšíme, až konečně poznáme ten velký svět modelingu - když teď máme možnost, ale zatím bohužel nic nemůžeme. Jsme na to natěšené, hlavně na světové soutěže. Pomalu se začínáme chystat, musíme cvičit, pilovat angličtinu, už se to blíží. Já letím v listopadu na Miss International do Japonska, na to se hodně těším," uvedla Natálie Kočendová pro ŽivotvČesku.cz, jak tráví čas v době epidemie, kdy má omezené pracovní možnosti.

Sympatická misska však dokáže volný čas smysluplně využít. S čímž jí pomáhá také její partner. "Moc mi chybí jít si sednout do restaurace s kamarádkami, nicméně to teď bereme spíše pozitivně. Chceme se s přítelem i nadále pracovně zlepšovat, mimo jiné píšu knihu. Přestěhovali jsme se, momentálně si vytváříme krásný domov. Pořídili jsme si pejska, takže se staráme o něj. Je trošku ďáblík, ale je skvělý," popsala pro ŽivotvČesku.cz jedna z nejkrásnějších žen v republice, na čem se snaží pracovat.

Natálie Kočendová tvoří pár s Lukášem Vlačuhou alias Lakym Royalem. Po boku známého barbera vypadá šťastně, vdavky ale v plánu zatím nejsou. Alespoň ne v blízké budoucnosti. "Teď jsem Miss a zatím svatbu neplánujeme, nemůžeme. Ale třeba až mi skončí smlouva, uvidíme. My jsme šťastní a jsem ráda, že to z nás vyzařuje," řekla pro ŽivotvČesku.cz úspěšná modelka a influencerka.

V září loňského roku Natálii potkala nešťastná událost. V 6. měsíci těhotenství přišla o miminko. Nenarozený syn dostal jméno Nathaniel. O svém smutku se už od počátku nebála otevřeně mluvit, čímž chtěla projevit podporu i dalším ženám, které si prošly podobnou ztrátou. "Snažím se těm ženám říct, jak jsem to prožívala já, co mi pomohlo a snažím se to s nimi komunikovat. I mně pomohlo nejvíc komunikovat a psát si se ženami, které si prošly něčím podobným. Je to nepochybně velmi individuální. Já jsem na tom ze začátku byla opravdu hodně špatně, pořád jsem jen ležela v posteli a brečela. Potom se mě přítel snažil rozveselit, díky němu a rodině jsem to zvládla," vyjádřila se Natálie Kočendová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že aktuálně píše knihu, která popisuje její životní zkušenosti.

"Teď pracuji na nadačním fondu. Budu se snažit i nadále ženám pomáhat, snad to půjde. Těším se na všechny veřejné akce, kde budu moct zveřejnit knihu a promluvit o nadačním fondu," doplnila pro ŽivotvČesku.cz mladá modelka, která se dnes dokáže usmívat a radovat ze života i přes nástrahy, kterým musela ve svém věku čelit.

Miss Natálie Kočendová (21) a její partner Lukáš Vlačuha (30) se v nejtěžší životní chvíli...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu