Miss Natálie Kočendová přišla o miminko v 6. měsíci. Popsala, kdo ji držel nad vodou a jak životní ránu vnímá dnes

Natálie Kočendová a její partner Lukáš Vlačuha
Natálie Kočendová a její partner Lukáš Vlačuha
Foto: Se svolením Natálie Kočendové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 7. 2021

Miss Natálie Kočendová (21) a její partner Lukáš Vlačuha (30) se v nejtěžší životní chvíli mohli opřít jeden o druhého. Po prázdninách to bude rok, co slavný pár přišel o miminko. Do porodu vytouženého syna zbývaly tři měsíce, najedou z velké radosti zůstala velká bolest. "Osud mě i Lukáše vyzkoušel mnohokrát. Vše jsme ale zvládli, jsme silnější a dnes víme, že toho spolu dokážeme hrozně moc," uvedla modelka pro ŽivotvČesku.cz.

Loni v září nejen svět modelingu zasáhla zpráva, že misska Natálie Kočendová přišla o miminko. Modelka se dlouho psychicky srovnávala s tím, že o vytouženého chlapečka přišla v 6. měsíci těhotenství. Po boku jí stál oddaný partner Lukáš Vlačuha, který se proslavil jako holič Laky Royal.

"Dnes to vidím podobně jako Lukáš, že když Bůh sebere, tak to neznamená, že pak nedá dvojnásobně. To jsou silná slova, se kterými souhlasím a doufám, že to tak bude. A pomaloučku se nám to vrací, pomalu se nám plní sny, věřím, že vše se povede tak, jak bych si to moc přála," řekla Natálie Kočendová pro ŽivotvČesku.cz emotivně téměř rok po rodinné tragédii, kdy jí právě podnikatel vlastnící luxusní pánské holičství byl velkou oporou.

"Zvládla jsem to, ale zvládla jsem to hlavně díky rodině a díky Lukášovi. On je nejhodnější člověk, kterého jsem kdy potkala," vyznala se půvabná misska, která život bere s velkou pokorou a snaží se netlačit na pilu.

"Necháváme všemu volný průběh. Vše bude tak, jak to má být. Já se nyní připravuji na světovou soutěž v Japonsku, doufám, že mě tam vezmou, je to v dnešní době také složité, ale doufám, že to dopadne dobře. S Lukášem budeme asi často pobývat v Dubaji. Řešíme tam jeden projekt a zase tam poletíme, snad se to podaří dotáhnout. Souvisí to s barber shopem, nerada bych to zakřikla, ale mohu naznačit, že jednáme o otevření pobočky, takže si děláme takové polo pracovní výlety do Dubaje," prozradila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že vše je na dobré cestě, ale život ji naučil neříkat »hop«, dokud se věci opravdu nedotáhnou do konce.

"Já i Lukáš jsme osudem už byli vyzkoušení mnohokrát. Vše jsme ale zvládli, jsme silnější a dnes víme, že toho spolu dokážeme hrozně moc," uvedla modelka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že kromě vlastních potomků se s partnerem bavili také o adopci, protože se nezdráhají jednou dát domov i dětem, které vyrůstají ve složitých podmínkách.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.