Místo hory svalů kila navíc. Vin Diesel na dovolené odhodil tričko a ukázal, že dlouho zanedbával posilovnu

Herec Vin Diesel
Herec Vin Diesel
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2021

Zazářil v akční filmové sérii Rychle a zběsile a řadí se mezi hvězdy Hollywoodu. Herec Vin Diesel (54) vždy patřil k mužům, kteří oslňují vypracovanou postavou a »nabušenými« svaly, ale při posledním výletu s rodinou na své jachtě ukázal, že i slavní mohou bojovat s pár kilogramy navíc. Problémovou partií se pro něj stalo břicho.

Fanoušci ho milují nejen pro jeho herecký talent, ale i notnou dávku charismatu. Obdiv vždy budila i jeho postava, kterou by mu mohl leckterý kulturista závidět. Během zářijových dnů si vyrazil na jachtu s manželkou Palomou Jiménezovou (38) a dětmi – dcerami Haniou Riley (13), Pauline (6) a jedenáctiletým synem Vincentem. Rodina se plavila v Janovském zálivu v italském Portofinu a užívala si sluneční paprsky a pohodu.

Rodák z Alameda Country v Kalifornii však tentokrát neukázal na palubě lodi jen namakanou figuru, ale taky nějaké to kilo navíc. Ruce měl sice jako kámen, ale povolené bříško bez trička zamaskovat nedokázal. Ačkoli ani dokonalý Vin Diesel není »dokonalý«, charismatu a mužnosti má na rozdávání – na tom se rozhodně nic nezměnilo.

Představitel Dominica Toretta ze série filmů Rychle a zběsile, jehož rodné jméno je Mark Sinclair, vzpomíná na filmy, které ho proslavily, hodně rád. "Myslím, že Don nemá v tom, co dělá, na výběr. Podle mě je takovým typickým antihrdinou. Mě ve všem, co dělám, motivuje láska. Člověk by si myslel, že láska je katalyzátor veškerého umění a jejím protikladem je nějaká forma nenávisti. Don dělal všechno kvůli lásce, mohl díky tomu dělat cokoli a nic pro něj nebylo příliš velkým soustem," řekl Vin Diesel ke své oblíbené postavě, jak uvedl web Female.com.au.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.