Místo rozvodu moře. Pavel Trávníček je naočkovaný a jeho manželka Monika řekla, kam v létě vyrazí

Monika Trávníčková a Pavel Trávníček
Monika Trávníčková a Pavel Trávníček
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2021

Místo rozvodu plánují dovolenou u moře. Monika Trávníčková (35) tvrdí, že žádnou krizi s manželem Pavlem Trávníčkem (70) neměli a výmysly o hádkách a nevěře do světa vypouští závistiví lidé. "Všechno je v pořádku a daří se nám dobře. Ty kauzy ale budeme řešit právně," řekla pro ŽivotvČesku.cz paní Monika a přiblížila rodinné plány na léto.

Dobře naladěná Monika Trávníčková se dnes už jen usmívá nad spekulacemi, že by měla mít něco vážnějšího s houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným (60), kterému dělá manažerku. Podle jejích slov žádná krize u manželů Trávníčkových nebyla a slova o dusné atmosféře vypouštěli lidé, kteří slavnému páru závidí.

"Všechno je v pořádku a daří se nám dobře, ale ty kauzy budeme řešit právně, protože to překročilo hranice a ohrožuje to pracovní závazky," sdělila Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nemá smysl se bavit o nějaké manželské krizi, protože žádná krize není a nebyla.

"Manžel s novináři nekomunikuje, já napsala vyjádření na facebookové stránky, ale každý si nakonec udělá závěr, jaký chce. My ty novináře známe, je navíc okurková sezóna a jak dělám s Jaroslavem Svěceným, tak si to všichni spojují. Já ho zastupuji, pracuji s ním a on je v tom nevinně," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že hudebníkovi dělá manažerku a nic víc v tom nemá smysl hledat. Nyní je ve velkém pracovním zápřahu, nemá čas řešit mediální spekulace, ale spíše začala plánovat letní dovolenou, kterou si chtějí s manželem Pavlem opravdu vychutnat. Rozhodli se, že letos stihnou moře i krásy České republiky.

"V létě budeme hodně jezdit po naší vlasti, myslím si, že v České republice je obrovská škála krásných míst, kde se dá prožít dovolená. Myslím si, že jak tady bylo rok všechno zavřené, tak že je i správné podpořit český trh. Doufám, že v létě bude čas navštívit také příbuzné a že už se zavírat nic nebude," popsala rodinné plány na léto Monika Trávníčková, která miluje také moře, proto chce stihnout i výlet na Kanárské ostrovy.

"Kamarádi nás lákají na Tenerife, kde si koupili nemovitost. Moře máme rádi, hodně nám chybělo, když byly zákazy, takže se opravdu těšíme. Manžel je už očkovaný, já jsem registrovaná a na vakcínu čekám. Původně jsem trochu váhala, ale očkovat se nakonec nechám, a doufám, že vše bude v pořádku," uvedla pro ŽivotvČesku.cz manželka Pavla Trávníčka s tím, že ohledně názoru na očkování proti koronaviru se u ní vystřídalo několik postojů, ale převládlo zjištění, že s očkováním bude život jednodušší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.