Místo volebních preferencí se Alice Bendová podělila o foto v plavkách. Ukázala perfektní tvary

Alice Bendová
Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2023

Již zítra se v Česku otevřou volební místnosti a občané si budou moci zvolit hlavu státu. Sociální sítě se proto staly místem mnoha sporů, kde se každý snaží podpořit kandidáta svého srdce a nezřídka se o tom pohádá v komentářích s ostatními. Herečka Alice Bendová (49) však o podobné žabomyší války vůbec nestojí. Namísto toho, aby buď soudila ostatní, nebo naopak obhajovala svůj postoj, podělila se o snímek, na kterém vynikne její dokonalé tělo v plavkách. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, co dělá, aby na fotografiích vypadala skvěle. "Fotím se sama," řekla se smíchem.


Alice Bendová patří mezi celebrity, které se snaží na svět dívat pozitivně. O to hůře nese některé společenské nálady, které se v poslední době objevují ve veřejném prostoru například v souvislosti s prezidentskými volbami, které vypuknou zítra. Na sociální síti Instagram se podělila o své myšlenky, které ji v souvislosti s touto důležitou událostí napadají.

"Rozdělená společnost, pohádané rodiny. Nemůžu pochopit, že mi někdo řekne - musíš jít volit! Nemusím. Ale půjdu. A nikdy nikoho nesoudím podle toho, koho volí. Proboha, ať si každý volí koho chce, je to jeho právo. Tak mu ho neberme a nesuďme ho, pokud toho člověka dobře neznáme. A mějme se rádi a buďme šťastní, že dýcháme a že vyjde slunce. Hezký den Vám všem, ať volíte koho chcete," sdělila ve svém příspěvku s tím, že už se těší, až se opět dostane k moři.

Že se již nemůže dočkat plavek, demonstrovala Alice Bendová snímkem, na kterém ukázala svou postavu v plavkách. I přesto, že již brzy oslaví padesátku, má figuru, za jakou by se nemusely stydět ani podstatně mladší ženy. Proto jistě nejednoho fanouška napadne otázka, v čem spočívá její tajemství.

"Dělám to, že si najdu hodně dobré světlo a fotím se sama. Kdybych se nechala vyfotit takhle, jak jsem, tak by to nevypadalo hezky. Dělám jen to, že si najdu světýlko, vyfotím se patnáctkrát a jednu fotku vyberu," zasmála se Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz při otázce, co dělá, aby vypadala v plavkách tak dobře.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.