Mistr tance Jan Onder si tipnul, kdo opustí osmý taneční večer StarDance. Párů už je jen pět

Jan Onder
Jan Onder
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 12. 2023

Aktualizováno: Taneční soutěž StarDance aneb Když hvězdy tančí… v sobotu vstoupila do svého osmého kola. Minulý týden se nevyřazovalo - důvodem bylo, že se vysílal benefiční večer věnovaný Centru Paraple. Aktuálně zbývalo už jen pět párů. Pro ŽivotvČesku.cz nepravidelně poskytuje komentáře k aktuální řadě soutěže mistr v tanci Jan Onder, který si na žádost redakce poprvé tipl, kdo show opustí.

I nadcházející díl taneční show StarDance byl specifický. Páry zatančily dva tance - jeden sólový a druhý s taneční company - a na parketu předvedly slowfox, quickstep a cha-chu.

"Páry jsou ve fázi, kdy to je opravdu náročné. Pokud si vzpomenu na svou účast ve StarDance, tak my už jsme v této fázi »lezli po čtyřech«. Soutěžící jedou osm týdnů plně. A co mám informace, tak tam trénují opravdu hodně a mnoho hodin. Vítěz už je skoro každý, páry začínají být hodně vyrovnané," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Onder, který je dvojnásobným vítězem StarDance, zároveň si zkusil před přímým přenosem na žádost redakce tipnout, kdo v osmém večeru soutěže půjde lidově řečeno z kola ven.

"Tipnul bych si, že dnes skončí Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou," dodal pro ŽivotvČesku.cz charismatický a vyhledávaný profesionální učitel tance s tím, že vyřazení nikomu nepřeje, ale je to zkrátka soutěž.

Aktualizováno: Jeho tip nebyl přesný - nakonec se loučil pár Josef Maršálek a Adriana Mašková.

Do devátého kola nastoupí:

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Iva Kubelková a Martin Prágr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.