Mladičká dcera Charlieho Sheena si vydělává tělem. Neschvaluji to, zlobí se herec. Slavná maminka s ní naopak spolupracuje

Charlie Sheen s dcerou Sami
Charlie Sheen s dcerou Sami
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2022

Herec Charlie Sheen (56) je proslulý tím, že v minulosti nebyl zrovna beránkem, ba naopak. Možná právě proto není vůbec nadšený z toho, že si jeho dcera Sami (18) začala vydělávat tělem a má v tom plnou podporu své matky Denise Richardsové (51). V rozhovoru pro magazín Page Six svěřil, že ho způsob obživy jeho mladičké dcery trápí.

Život Charlieho Sheena byl ještě před několika lety plný skandálů. Byl známý tím, že chodil na jeden večírek za druhým, liboval si v drogách a alkoholu a užil si s tolika ženami, že by je zřejmě ani nespočítal. Všechny své partnerky podváděl a nakonec v roce 2015 přiznal, že je HIV pozitivní. Tou dobou už svou diagnózu znal několik let.

Nyní je Charlie Sheen už celé roky střízlivý a snaží se žít mnohem lépe. Starosti mu ale dělá osmnáctiletá dcera, která se rozhodla založit si profil na platformě OnlyFans. Na té si tvůrci vydělávají peníze díky fanouškům, kteří si předplácejí jejich obsah. Jak je obecně známo, ten je na této platformě především erotický.

"Je jí osmnáct a žije se svou matkou. K tomuhle nedochází pod mou střechou. Neschvaluji to, ale protože tomu nedokážu zabránit, snažím se ji přesvědčit alespoň o tom, aby zůstala na úrovni, kreativní a neobětovala tomu svou integritu," řekl Charlie Sheen magazínu Page Six.

Matkou mladičké Sami je herečka Denise Richardsová. Kdo by si myslel, že se jí nějak snažila v novém způsobu obživy zabránit, mýlil by se. Ba naopak se dokonce nechala dcerou inspirovat a profil na OnlyFans si založila i ona sama. Na to konto se stala terčem kritiky, protože podle fanoušků jí chybí soudnost, navíc se rozhodla s dcerou spolupracovat.

"Jak víte, brzy budu natáčet s mou mámou Denise Richardsovou. Pokud pošlete nějaké peníze navíc, ujistím se, že od nás obou dostanete super sladké video," napsala Sami Sheenová na OnlyFans, jak ji cituje deník The Sun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.