Mladší sestra Miley Cyrusové vyrostla z malé holčičky v temnou ženu. Noah podobu se slavnější příbuznou nezapře

Noah Cyrusová
Noah Cyrusová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 9. 8. 2022

Herečka a zpěvačka Miley Cyrusová (29) byla jednou z největších dětských hvězd společnosti Disney. Sama se rozhodla nálepky dětské star zbavit tím, že začala zpívat písně s textem nevhodným pro mládež a oblékala se velmi spoře. Ještě hůř než ona ale její slávu nesla mladší sestra Noah (22), která je dnes dospělou ženou a s Miley si je velmi podobná. O vyrůstání v jejím stínu promluvila v pořadu Entertainment Tonight.

Miley Cyrusová se proslavila už jako dítě v seriálu Hannah Montana, který se pro svůj úspěch dočkal celkem čtyř sérií. Hannah Montana se pak určitým alter egem mladé umělkyně stala i mimo obrazovky. A aby se jí zpěvačka a herečka zbavila, rozhodla se rebelovat a ukázat, že už není malé dítě a roztomilá hvězdička.

V seriálu se v epizodních rolích objevovala též mladší sestra herečky. Tehdy maličká Noah se na obrazovkách poprvé objevila s blond vlásky a za čas před kamerou vděčila Miley. Přesto dnes tvrdí, že vyrůstat v jejím stínu pro ni bylo velmi složité.

"Narodila jsem se do rodiny, do jaké jsem se narodila, ale lidé mi nic nepřáli. Kvůli tomu, že jsem mladší sestra slavné Miley. Kvůli tomu, co o mě lidé říkali a psali na internetu, jsem měla pocit, že na mě všichni kašlou, že jsem všem ukradená. Dlouho jsem žila s pocitem, že ať už udělám pro svou kariéru cokoliv, všechno bude k ničemu, protože mám pověst mladší sestry velké hvězdy," řekla Noah Cyrusová v rozhovoru pro televizní kanál Entertainment Tonight, jak citoval magazín Harper's Bazaar.

Nyní se Noah Cyrus snaží budovat vlastní pěveckou kariéru, není ale ani zdaleka tak úspěšná jako právě Miley. Možná i proto při své procházce s přítelem ulicemi Los Angeles vypadala sklesle. Podoba mezi ní a slavnější sestrou je nepřehlédnutelná, cestu za slávou a uznáním ale mladé Noah komplikuje právě to, že v rodině není zdaleka první, kdo se hudbě věnuje. O to spíš jí totiž lidé nic nedarují.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.