Mladší syn Ornelly Koktové roste jako z vody. Nejnovější snímek téměř tříletého Svena odhaluje, komu je z rodičů více podobný

Ornella Koktová s manželem Josefem
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 3. 2023

Na svátek všech šprýmařů se před necelými třemi lety stala Ornella Koktová (30) podruhé maminkou. Společně s manželem tehdy přivítali na svět v pořadí druhého syna, který dostal velmi netradiční jméno Sven. Aktuálně se influencerka pochlubila nejnovějším snímkem roztomilého chlapce, který je ve tváři přesnou kopií svého otce. Pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta (65) promluvil o tom, že v současnosti se dětem věnuje více než manželka, které berou značné množství času její podnikatelské aktivity.

Influencerka s manželem vychovávají tři děti - Quentina (9), Svena (2) a malou Lilianne (1). Nedávno se celá rodina přestěhovala do vesnice, která je vzdálená 70 kilometrů od Prahy. Je tak zřejmé, že byt v centru Prahy jim neposkytoval takový komfort v rámci prostoru, než v současnosti mají v domě obklopeném přírodou.

Nové bydlení těší i malého Svena, který se narodil 1. dubna 2020 v porodnici U Apolináře. Tehdy vážil 3,33 kilogramu a měřil 50 centimetrů. Za tu dobu uplynulo poměrně dost času a zanedlouho oslaví své třetí narozeniny. Ornella Koktová se na sociální síti Instagram pochlubila nejnovějším snímkem svého roztomilého potomka, který rozhodně výraznou podobu s otcem nezapře. Právě Josef Kokta pro ŽivotvČesku.cz nedávno prozradil, že většinu svého času věnuje výchově všech třech potomků.

"Chodíme na procházky, je tu klid, je to balzám na duši. Ornella podniká, má toho opravdu hodně, výhodou tak je, že do Prahy se dopravovat denně nemusí a může dělat z domova. Já se tak starám a pečuji o naše děti a užívám si klidný důchod ve větším prostoru," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta výhody, které byly rozhodující pro změnu adresy. Sám osobně je pak rád za to, že má v rámci penze dostatek času a může ho výhradně věnovat společným dětem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.