MMA zápasník Attila Végh oznámil, že je manželka podruhé těhotná. Zápas s Karlosem Vémolou má čas, svěřil

MMA zápasník Attila Végh
MMA zápasník Attila Végh
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2021

Když se Karlos Vémola (36) 9. listopadu roku 2019 probudil ve vyprodané O2 aréně, bylo po zápase s Attilou Véghem (36). Od té doby je šampion žijící na Slovensku respektovaným sportovcem i v České republice. Teď oznámil novinku, bude podruhé otcem. "Attilka bude mít brášku nebo sestřičku," touto větou oznámil MMA zápasník novinku ze soukromí.

Vedle těhotné manželky zápasník jen září. Křehká Natálka co nevidět porodí obrovi z Dunajské Stredy vytoužené druhé dítě. Pro ŽivotvČesku.cz už dříve avizoval, že druhý potomek je pro něj prioritou. A to určitě větší než je odveta s Karlosem Vémolou, o které se více než rok mluví.

"Hrozně si to užívám svou roli otce. Mám krásnou rodinu a jsem pyšný. A jestli bych chtěl druhé dítě? No jasně. Čím dřív tím lépe. To jsou moje momentální starosti a zápas s Vémolou má čas, ale jak říkám, musím mít motivaci," řekl před pár měsíci slavný MMA zápasník. A dočkal se.

Attila Végh se stal otcem v lednu loňského roku. Syn dostal jméno po něm - tedy Attila. Malému synovi v poslední době oba rodiče podřizují vše. A teď se rozrostou. Zda synovi přivedou na svět sestřičku, nebo bratříčka není jasné. Sám Attila ale už dříve řekl, že hlavní je, aby miminko bylo zdravé.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.