Moc jsem si to neužila, měla jsem trému a nervy, říká Bára Basiková o vítězství v pěvecké reality show

Bára Basiková zvítězila v první díle Tváře
Bára Basiková zvítězila v první díle Tváře
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2020

Sobotní večer na nejsledovanější tuzemské komerční stanici patřil známé pěvecké reality show, která odstartovala již sedmou řadu. A vítězkou prvního dílu se stala Bára Basiková (57), která předvedla fenomenální výkon. "Byla to těžká věc. Jsem ráda, že je to za mnou," ohodnotila pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka své vystoupení.

Bára stejně jako ostatní soutěžící zpívali skladby známých interpretů. V maskérně a kostymérně se proměnili do slavných pěveckých hvězd, aby jejich přednes byl autentický. A v případě Bára Basikové šlo o velmi těžkou skladbu Dance Monkey od zpěvačky Tones And I.

"Moc jsem si to neužila. Byla to těžká věc a k tomu ta maska a obří kostým. Měla jsem strašnou trému a nervy. Jsem ráda, že je to za mnou," prozradila Bára Basiková pro ŽivotvČesku.cz, jaké měla pocity ze svého vystoupení v prvním díle talentové soutěže.

Poté co Bára Basiková dozpívala, všichni měli jasno o tom, že laťku zdvihla hodně vysoko. I když výkony ostatních soutěžících byly opravdu skvělé, to co předvedla na pódiu sedmapadesátiletá zpěvačka bylo nepřekonatelné.

Bára Basiková se tak stala vítězkou prvního dílu sedmé řady soutěže a právem si vyzpívala šek na 50 tisíc korun. Ten podle svých slov posílá do domova seniorů v Blatné, kde, jak se nedávno svěřila pro ŽivotvČesku.cz, o prázdninách pomáhala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.