Modelka Veronika Kopřivová o covidu: Jde přeci o nás. Na vládu můžeme nadávat potom, napsala

Veronika Kopřivová se snaží během koronaviru chodit do přírody
Veronika Kopřivová se snaží během koronaviru chodit do přírody
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 11. 2020

Modelka Veronika Kopřivová (29), bývalá partnerka legendy českého hokeje Jaromíra Jágra (48), se snaží v době vládních opatření trávit čas v přírodě a udržovat se tak v kondici nejen po fyzické, ale také po té psychické stránce. I když je aktuální stav v zemi pro všechny těžký, snaží se na celou věc s koronavirem nahlížet s nadějí a optimismem.

Finalistka soutěže krásy Česká Miss 2012, která byla v minulosti partnerkou legendárního hokejisty Jaromíra Jágra, je šťastná po boku současného přítele a úspěšného modela Miroslava Dubovického (29), který je mimo jiné milovníkem bojových sportů. Krásná blondýnka se nechtěla spoléhat pouze na kariéru modelky, a tak se vrhla na podnikání a vybudovala si dokonce vlastní módní značku. Snaží se na sobě neustále pracovat, ale v době koronavirové krize se pro ni stejně jako pro všechny řada věcí komplikuje.

Modelka využívá v této době zasažené řadou vládních restrikcí a opatření času v přírodě a udržuje se tak v kondici nejen po fyzické, ale také psychické stránce. Sama není milovnicí nošení roušek, ale vidí v nich nutnost. "Podzimní procházka v roušce. Ty jsou a ještě dlouho budou součástí našich outfitů," vyjádřila se Veronika Kopřivová na svém oficiálním profilu k neoblíbené ochranné pomůcce současnosti.

"Nadáváme, zlobíme se na vládu, ale pojďme dodržovat vše, co máme, ať je to co nejdřív za námi a můžeme svobodně žít. Jde přeci o nás. Nadávat na ně můžeme potom, důvody určitě budou. Vím, že je to těžký, ale pojďme v tom najít ehm »výhody«. Držte se," popsala Kopřivová u fotky s rouškou vlastní pohled na dlouhodobě přetrvávající stav v Česku kvůli epidemii koronaviru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.