Moderátor Aleš Cibulka skončil na jednotce intenzivní péče. Po převozu musel být operován. Promluvil partner

Moderátor Aleš Cibulka
Moderátor Aleš Cibulka
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2021

Moderátor Aleš Cibulka (44) skončil v nemocnici, kde musel být operován s akutním zánětem slepého střeva. Zastoupit ho v rádiu, kde měl v pořadu Tobogan dělat narozeninový rozhovor s herečkou Marií Drahokoupilovou, která slaví osmdesátiny, urgentně musel kolega Dalibor Gondík (51). "Právě jedu z nemocnice, včera (pátek) byl operován, protože se objevil zánět v tlustém střevě. Týden mu nebylo dobře," řekl pro ŽivotvČesku.cz moderátora životní partner Michael Jagelka (44).

"Člověk míní a… Aleš Cibulka se tak moc těšil na dnešní Toboganovou oslavu kulatin Madlenky Drahokoupilové, až ho při přípravách na přímý přenos podle jeho vlastních slov zradil slepák," uvedl na Facebooku ve svém příspěvku Český rozhlas Dvojka.

Aleš Cibulka své příznivce po zákroku pozdravil fotografií přímo z lůžka jednotky intenzivní péče. Tam byl po operaci umístěn. Řada jeho kolegů mu vyjádřila podporu, aby se co nejdříve uzdravil.

"V pátek ráno šel k lékaři, kde mu řekli, že jde o akutní stav a musí být operován. Už má dnes dobrou náladu, je rád že to má za sebou. Sice z něj vedou samé hadičky, ale je dobře, že jsme zabránili fatálnějším následkům," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Michael Jagelka, který s Alešem Cibulkou žije od roku 2007 v registrovaném partnerství. 

Kromě moderování v rádiu populární »spírk« po Česku cestuje s vlastním pořadem Sejdeme se u Cibulky. V roce 2014 se stal v TýTý třetím nejoblíbenějším moderátorem zábavných pořadů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.