Moderátor Michal Janotka rok od svatby. Místo oslav výročí přiznal rozvod s krásnou manželkou a trápení

Moderátor přiznal rozvod.
Moderátor přiznal rozvod.
Foto: Archiv Michala Janotky
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 7. 2020

Moderátor Michal Janotka (34) oznámil veřejnosti rozchod s manželkou. Přitom jejich manželství trvalo poměrně krátce. Před rokem si ještě slibovali lásku až do konce života.

Svatbu měli manželé v polovině loňského června nedaleko Znojma na jižní Moravě. Uběhl rok a kousek a Janotka na Facebooku oznámil, že manželé chystají rozvod. Je ale dost možné, že ho mají za sebou.

„Je těžké to takhle veřejně prezentovat, vlastně ani nevím, jak to napsat, někteří to ale možná podle mých posledních statusů tak nějak už tušili.... Jiní ale nevědí a stále častěji se ptají, kde mám manželku Karolínu, jak jsme si užili roční výročí od svatby, jak se jí daří, jak se máme, jak toleruje mou práci, proč sem nedávám společné fotky atd..A já pořád nějak neutrálně odpovídám, takže myslím, že už je potřeba uvést věci na pravou míru, je to důležité, i když jsem to pořád a pořád oddaloval," uvedl ve svém vyjádření oblíbený »primácký« moderátor.

Manželství se začalo hroutil po pár měsících. Alespoň to plyne z Michalova vyjádření. "Realita je taková, že už několik měsíců manželku nemám, nežijeme spolu, jednoduše to neklapalo, každý měl jiné představy o životě a vyústilo to v něco, co prostě nemohu odpustit. Víc bych to asi rozebírat nechtěl, myslím, že tohle stačí... I když jsem si prošel poměrně dlouhým trápením, už je to pro mě uzavřená kapitola, odpustil jsem, znovu se nadechuji a ano, teď svůj život nechávám plynule plout. ," dodal moderátor Krimi zpráv.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.