Moderátor Petr Suchoň otevřeně o manželství: Žena je princezna s duší důstojníka, umí mě postavit do latě, říká

Petr Suchoň s manželkou Klárou Koukalovou
Petr Suchoň s manželkou Klárou Koukalovou
Foto: Se svolením Petra Suchoně
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 12. 2021

Patří k nejkrásnějším párům českého showbyznysu a navíc jsou pyšnými rodiči prvorozeného syna Sebastiana. Moderátor Petr Suchoň (37) po boku manželky Kláry Koukalové (39) jen září a i po více jak třech letech prožívají harmonický vztah. "Řekněme, že bych ji nazval princeznou s andělským pohledem, ale s duší důstojníka. Kde se nachází, tam jsem zkrátka doma. Ale během vteřiny mě umí postavit takzvaně »do latě«, protože zůstává zvyklá ze své tenisové kariéry na to, že všechno má pevný řád," připustil pro ŽivotvČesku.cz.

V současné době se oblíbený moderátor objevuje v televizním vysílání tuzemské komerční stanice, kde mimo jiné nově uvádí hlavní zpravodajskou relaci společně s kolegyní Gabrielou Laškovou (31). Ale kromě práce se snaží maximum volného času věnovat rodině – s krásnou manželkou a bývalou profesionální tenistkou se těší z prvního potomka, zanedlouho pětiměsíčního syna Sebastiana. Manželé se brali v lednu 2018 na exotickém Mauriciu pod známou horou Le Morne Brabant a svatbu se jim podařilo přede všemi dokonale utajit. Navíc proběhla pouze za přítomnosti maminek dvojice, které jim šly zároveň za svědky.

V tom, co na své osudové ženě nejvíc oceňuje, má Petr Suchoň naprosto jasno. "Absolutně nejlepší na našem manželství skutečnost, že v její přítomnosti jsem opravdu šťastný. Kde se nachází Klára, tam se cítím doma. Ať je to v Praze, na Tenerife nebo v Nučicích… kde mám ji, vnímám svůj domov. Během vteřiny mě ale umí postavit takzvaně »do latě«, protože zůstává zvyklá ze své tenisové kariéry na to, že všechno má pevný řád. Neexistuje tedy žádné možná nebo kdyby, ale jednoduše pouze ano, nebo ne. Takže i v tomto ohledu mě dělá mnohem lepším člověkem. Řekněme, že bych ji nazval princeznou s andělským pohledem, ale s duší důstojníka (směje se)," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Suchoň, v čem tkví pro něj nejlepší charakterové rysy manželky, která má za sebou úspěšnou dlouholetou kariéru v profesionálním sportu. Ukončila ji na podzim 2016 a nadále působí jako televizní komentátorka.

Na sociálních sítích se dvojice podělila o fotky z dovolené z největšího ze sedmi Kanárských ostrovů, které se nachází v Atlantském oceánu, kam vyrazili za teplem a sluncem – v době, kdy v Česku panuje mrazivá zima a v podstatě vše je zaváté sněhem, i když s občasnou oblevou.

"Vyrazili jsme na Tenerife, ale manželku se synem jsem tam pouze odvezl, jelikož jsem měl pracovní povinnosti, musel jsem se vrátit do Česka. Nicméně oni dva tam ještě jsou a bylo to rozumné, protože je tam nádherné počasí. Během letu byl Sebastianek nesmírně statečný a všechno skvěle zvládnul, tak jsme moc rádi. Je to Bůh (směje se). Moje žena mi řekla, že chce do tepla, zavelela, tak jsme se vydali do zahraničí," dodala sympatická osobnost televizní obrazovky pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.