Moderátor Petr Suchoň promluvil o roli otce. Po tříletém manželství nevyloučil přírůstek do rodiny

Moderátor Petr Suchoň s manželkou se dětem nebrání
Moderátor Petr Suchoň s manželkou se dětem nebrání
Foto: Showpix.cz

Život přináší řadu významných milníků a jedním z nich je nepochybně dítě. Moderátor Petr Suchoň (36) je oblíbenou tváří hlavní zpravodajské relace na nejúspěšnější tuzemské komerční televizi a nedávno oslavil tříleté výročí od svatby s krásnou bývalou tenistkou Klárou Koukalovou (38) a tak se nabízí otázka, jak to vidí s dětmi a rodičovstvím. "Já mám děti hrozně rád," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Uběhly už tři roky, kdy Petr Suchoň vstoupil do manželství s přítelkyní a nynější manželkou Klárou Koukalovou, která 26. září 2016 ukončila profesionální tenisovou kariéru a začala působit jako televizní komentátorka. Sympatický pár oslavil 2. února tříleté výročí od svatby a 24. února navíc bývalá sportovkyně oslaví také 39. narozeniny.

Po celkem pětiletém vztahu by nebylo překvapující, kdyby došlo na téma dětí a plánování rodičovství. "Já mám děti hrozně moc rád. S manželkou se jim samozřejmě nebráníme a vidíme to tak, že až to přijde, tak to přijde," řekl Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz s tím, že rodina je pro něj největší láska a zároveň koníček.

"Jsem s mojí krásnou ženou tři roky od naší svatby, celkem už dlouhých pět let a dětem rozhodně neříkáme ne. Moje manželka je skvělá," dodal pro ŽivotvČesku.cz oblíbený moderátor Petr Suchoň, který mimo jiné v rámci současného krizového stavu českého státu považuje za rozumnější zavést přísnější opatření na kratší dobu a vydržet to, protože momentální restrikce podle něj vedou ke ztrátě drahocenného času.

Na konci loňského září rezignoval na svůj post ministra zdravotnictví. Řeč je o Adamu Vojt...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.