Moderátor Petr Suchoň se brzy vrátí na obrazovku. Volné chvíle od televizních novin trávím prací, řekl

Moderátor Petr Suchoň
Moderátor Petr Suchoň
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2020

Petr Suchoň (36) je oblíbenou tváří televizní obrazovky přední tuzemské komerční stanice, ale po posledním incidentu souvisejícím s rozhovorem s prezidentem České lékařské komory Milanem Kubkem (52), přišla ze strany domovské televize měsíční »stopka«. Pro ŽivotvČesku.cz sympatický moderátor prozradil, jak tráví volné chvíle a co je jeho největší láskou.

Moderátor Petr Suchoň patří mezi stálice televizního vysílání na komerční stanici TV Nova. Před třemi týdny se ale nešťastně dostal během rozhovoru v živém vstupu hlavní zpravodajské relace do konfrontace s prezidentem České lékařské komory Milanem Kubkem. Od vedení přišel měsíční distanc, ale nakonec ruch kolem skandálu opadl a vše se zase uklidnilo. Kdy se moderátor vrátí zpátky do vysílání? "Co se týká práce, tak jsem pořád členem redakce sportu, tam vypomáhám jako reportér a vedoucí vydání sportovních novin – to je teď aktuálně moje náplň práce. Co se týče zaměstnavatele, tak nemám žádné informace, ale myslím si, že platí ten měsíc, co zazněl v médiích, tedy měsíční distanc. Myslím si, že žádná změna nenastala," řekl Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Volný čas věnuje především milované rodině a zvířecím mazlíčkům v domácnosti. "Volné chvíle od televizních novin trávím zase prací v redakci, jinak samozřejmě s rodinou. Manželka a pejsci jsou moje největší opory," přiznal pro ŽivotvČesku.cz moderátor televizních novin, kterému z měsíce mimo obrazovku uběhly už tři týdny.

Mnoho lidí se v době epidemie koronaviru začalo věnovat novým zálibám a učit se další věci. "U mě je vše při starém. Rodina je moje největší láska a zároveň největší koníček, takže v tomto ohledu nenastal žádný obrat nebo převrat," dodal Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.