Moderátor Petr Vágner a jeho vnadná partnerka si nadělili stejné tetování. Pochlubili se, jak vypadá

Petr Vágner s partnerkou Silvií
Petr Vágner s partnerkou Silvií
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 2. 2023

Budou to dva roky, co televizní moderátor Petr Vágner (45) oznámil zásadní životní změnu - vztah s pohlednou blondýnkou Silvií Vlčkovou. V současnosti se partneři pochlubili něčím, co je bude navždy spojovat. Tím se stalo stejné tetování. Pro ŽivotvČesku.cz se o novince, která má pro oba partnery osobní a hluboký význam, rozpovídal.

Už skoro dva roky prožívají lásku jako trám, oba jsou již rozvedení a v životě jim to klape. Realitní makléřka Silvie Vlčková se vedle moderátora Petra Vágnera dostala ve větší míře i ke sportu, kde se stala jeho sparing partnerkou. Aktuálně si partneři nadělili společné tetování.

"Chtěl jsem dát přítelkyni Silvii něco, co jí dlouho vydrží a bude to jenom takové to naše. Prstýnek můžeš ztratit, řetízek se ti přetrhne, ale tetování je napořád. Myslím, že jsme v tomhle našli společnou řeč," vysvětlil moderátor Petr Vágner pro ŽivotvČesku.cz, že nápad se zrodil v jeho hlavě a jeho okouzlující partnerka s ním souhlasila.

"Myslím, že nás k sobě zavál osud. Jsem skutečně šťastný, a to zejména z důvodu, že se spolu prostě nenudíme," dodal pro ŽivotvČesku.cz televizní moderátor směrem ke své sympatické životní lásce, o které se obecně ví, že má hrudník o velikosti číslo pět.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.