Moderátor Petr Vojnar je po akutní operaci. Přišel jsem o žlučník, vzkázal z nemocnice

Moderátor Petr Vojnar
Moderátor Petr Vojnar
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 1. 2021

Moderátor Petr Vojnar (44) nepřivítal nový rok v nejlepší formě. Musel na akutní operaci žlučníku, kterou mu provedli lékaři v pražské Ústřední vojenské nemocnici. "Žlučník musel ven, nějak jsme si přestali rozumět," uvedl moderátor krátce po operaci na sociální síti.

Po zákroku, který nebyl plánovaný, protože všechny nemocnice aktuálně v souvislosti s epidemií zrušily zákroky, které nejsou akutní, se známému moderátorovi a někdejšímu členovi pěvecké kapely s názvem T-boyz daří v rámci možností.

"Jelikož a protože se mi luxusně pletou písmenka z těch všech disko koktejlů, co tu dostávám, tak všem chci poděkovat za povzbuzující zprávy ze všech kanálů tady a takhle hromadně. Není v mých silách jednotlivě… Žlučník musel ven, nějak jsme si přestali rozumět a kdy už si tak udělat doma pořádek, než na novej rok," uvedl ve svém příspěvku, který doprovodil několika snímky z pooperačního lůžka.

Jelikož a protože se mi luxusně pletou písmenka z těch všech diskokoktejlů co tu dostávám, tak všem chci poděkovat za...

Zveřejnil(a) Petr Vojnar dne Neděle 3. ledna 2021

"Je to akutní věc, měl jsem velké bolesti tři dny, myslel jsem, že to přejde – nepřešlo to. Museli mě operovat, v tuto chvíli to hodně bolí. Čeká mě ještě jedna operace, protože někam unikly kameny," dodal Petr Vojnar pro ŽivotvČesku.cz.

Pro moderátora a herce to není první operace. V roce 2017 prodělal takzvanou osteotomii, což je protětí kosti, nejčastěji pilou. Slouží k úpravě osové úchylky, prodloužení či zkrácení kosti. V roce 2013 si Petr Vojnar nechal udělat estetický zákrok, když podstoupil liposukci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.