Moderátor Rey Koranteng má covid-19. Vedení televize popsalo, kdo ho nahradí po boku Lucie Borhyové

Rey Koranteng má covid-19
Rey Koranteng má covid-19
Foto: nextfoto.cz

Moderátor televize Nova Rey Koranteng (46) bojuje s nemocí covid-19. Televizní diváky a fanoušky varoval, ať na sebe dávají pozor. "Vysílání Televizních novin není nijak ohroženo. Rey Koranteng aktuálně vysílat neměl," uvedl pro ŽivotvČesku.cz ředitel zpravodajství a publicistiky Kamil Houska.

"Po roce ta mrcha pandemie doběhla i mě," oznámil Rey Koranteng fanouškům a divákům přes svůj instagramový profil.

Informaci o moderátorových zdravotních potížích potvrdilo také vedení televize. "Vysílání Televizních novin není nijak ohroženo. Rey Koranteng aktuálně vysílat neměl. Navíc je v případě jakékoliv absence někoho z moderátorů systém nastavený tak, že zaskočí jiná moderátorská dvojice, která je na takovouto situaci vždy připravena. Zdravotní stav jednotlivých členů týmu je jejich soukromou záležitostí a TV Nově ho nepřísluší komentovat. Nicméně v rámci výroby děláme maximum pro bezpečnost všech moderátorů i členů štábu," uvedl pro ŽivotvČesku.cz ředitel sekce zpravodajství a publicistiky Kamil Houska.

Podle informací redakce ŽivotvČesku.cz je moderátor již v mírnější fázi nemoci. První dny ale dobré nebyly. Nemoc populární tvář televizní obrazovky zastihla v době, kdy čerpal dovolenou.

Epidemie koronaviru v České republice začíná brzdit. Reprodukční číslo se drží pod klíčovo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.