Moderátorka a exšéfka soutěže krásy ukázala, jak se jí zakulatilo bříško v 9. měsíci těhotenství. Mám o 12,5 kilogramu více, říká Eva Čerešňáková

Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2023

Už zanedlouho se pohledná Eva Čerešňáková (36) stane maminkou. Na konci loňského roku oznámila, že se zasnoubila, teď si užívá poslední měsíc těhotenství. Pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že zná pohlaví miminka, její partner však nikoliv. "Partner ale ne," zdůraznila s tím, že se chce nechat překvapit až do posledního okamžiku, až se děťátko poprvé podívá na svět. Zároveň uvedla, že na váze přibrala 12,5 kilogramu.

Partner Evy Čerešňákové poveze do porodnice svou osudovou ženu na přelomu května a června. Aktuálně se moderátorka a bývalá šéfka soutěže krásy pochlubila snímkem, na němž ukázala, jak se jí bříško pěkně zakulatilo.

Pohledná nastávající maminka popsala, co všechno aktuálně prožívá se svým miminkem. "Doposud jsem přibrala 12,5 kg, váha teď letí celkem rychle nahoru, miminko roste a sílí. Má už přes tři kila a kope celkem často. Spávat potřebuji průměrně tak 10 hodin. Fungovat za dva mi prostě dává zabrat. Sice jsem vzhůru s každým překulením, ale jakž takž spím. A když nespím, tak se nejlíp cítím, když něco dělám," uvedla ke snímku Eva Čerešňáková, která v minulosti prožívala těžké období, kdy jí zemřela milovaná babička a rozpadl se její vztah s bývalým snoubencem. Teď si to ale vše vynahrazuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.