Moderátorka a misska Eva Čerešňáková je na konci 5. měsíce těhotenství. Ukázala, jak se jí bříško hezky zakulacuje

Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 1. 2023

Loni v prosinci pohledná Eva Čerešňáková (36) oznámila, že se zasnoubila, teď přišla s další radostnou novinkou, že je těhotná. Pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že je na konci pátého měsíce těhotenství a už zná pohlaví miminka. "Partner ale ne," zdůraznila s tím, že se chce nechat překvapit až do posledního okamžiku, až se děťátko poprvé podívá na svět.

Evu Čerešňákovou její partner poveze do porodnice na přelomu května a června. Aktuálně se pochlubila snímkem v přiléhavých šatech, ze kterého je zcela zřejmé, že těhotenství už neutají.

"Pohlaví vím, ale přítel to chce mít jako překvapení při porodu, takže to vím jenom já. Mám krásné těhotenství a vše je v pořádku. Jsem za to ráda, protože jsem v loňském roce měla poměrně pracovně intenzivní podzim. I teď normálně funguji, moderuji a věnuji se mentoringovým věcem, takže mě těší, že mě to neomezuje v práci," uvedla pro ŽivotvČesku.cz na dotaz pohledná nastávající maminka.

Je evidentní, že po nemilých událostech, kdy někdejší šéfce soutěže krásy, missce a v současnosti moderátorce zemřela babička a rozpadl se její vztah s bývalým snoubencem, ve svém životě konečně našla opravdové štěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.