Moderátorka Andrea Antony přivedla na svět krásnou holčičku. Dostala jméno, které se u nás používá ojediněle

Andrea Antony se stala maminkou
Andrea Antony se stala maminkou
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 10. 2020

Televizní moderátorka Andrea Antony (za svobodna Košťálová) se stala maminkou. Porodila krásnou a zdravou dceru, kterou s manželem pojmenovali jménem, které se u nás používá spíše ojediněle.

Krásná moderátorka rodila v době, kdy se země potýká s druhou vlnou onemocnění covid-19. Ale v péči lékařů z Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí, byla v těch nejlepších rukách. "Ahoj světe, jsem konečně tu! Z Podolí vás zdraví ROZÁRIE ANTONY s nejšťastnějšími rodiči. 27. 10. 2020," podělila se o radostnou novinu Andrea Antony na sociálních sítích.

Děvčátko dostalo rozkošné jméno Rozárie, které má latinský původ a v Česku není příliš obvyklé. Jeho význam je vykládán jako krásná květina - růže nebo barva růžová.

K velké spoustě gratulantů, kteří přáli moderátorce s manželem a jejich novorozenému miminku jen to nejlepší, se přidala například i modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková (30). "Jéééé, velikánská gratulace Andrejkoooo!! Jste nádherní," okomentovala zveřejněnou fotku Antony.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.