Moderátorka České televize Mariana Novotná se stala maminkou. Ukázala dojemný snímek s dcerou Klementýnkou

Moderátorka Mariana Novotná
Moderátorka Mariana Novotná
Foto: Se svolením České televize
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2021

Moderátorka veřejnoprávní televize Marina Novotná se stala maminkou. V České televizi je zaměstnaná od roku 2013 a zanedlouho to budou čtyři roky, co je ozdobou zpravodajství ČT24. Diváci ji také znají jako moderátorku Studia 6. Teď se pochlubila snímkem se svou dcerou, která dostala rozkošné jméno. "Týden ultimátního štěstí. Vítej na světě, Klementýnko!" uvedla půvabná moderátorka ke snímku.

Moderátorka, která si své soukromí jinak velmi bedlivě hlídá, se s krásnou událostí pochlubila na svém Instagramu. Tam zcela výstižně prozradila své pocity. Ale také jméno, které pyšní rodiče dceři vybrali.

S gratulacemi přišlo po zveřejnění snímku hned několik kolegů, ale i fanoušků půvabné moderátorky. Některé z nich zaujalo jméno Klementýnka. Jde o ženské křestní jméno latinského původu. Je to ženská podoba jména Klement. A vykládá se jako »vlídná, milostivá, mírná«. Podle českého kalendáře má svátek 23. listopadu.


Mariana Novotná (Kopecká) se narodila v roce 1987. Od roku 2013 pracuje v České televizi jako moderátorka zpráv Studia 6 a Událostí coby moderátorka večerních a víkendových zpráv ČT24. Připravuje živé vstupy do vysílání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.