Moderátorka Eva Perkausová prozradila, jak ji ovlivnil covid. A s kým oslaví příchod nového roku

Eva Perkausová slaví narozeniny
Eva Perkausová slaví narozeniny
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 12. 2020

Jedna z nejkrásnějších českých moderátorek Eva Perkausová (26) nedávno prodělala zákeřné onemocnění covid-19. A rozhodně na dobu, kdy ležela v horečkách, nevzpomíná s radostí. Naštěstí se plně zotavila a opět je v plném pracovním nasazení. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak stráví letošní příchod roku 2021 a zhodnotila celý uplynulý rok.

Konec roku zastihne Česko v pátém, nejpřísnějším protiepidemickém stupni opatření. Mimo jiné znamená zákaz vycházení od 21:00 do 05:00. Novoroční ohňostroj se letos konat nebude v žádném městě. A většina lidí bude tak spíše slavit umírněně doma. Podobně to tak bude i u Evy Perkausové.

"Rok 2021 přivítáme s partnerem doma. Chtěla jsem, aby přijela maminka, ale nakonec zůstala doma. Takže u nás to bude taková klasika, televize, chlebíčky, přiťuknutí a spánek. A myslím si, že i hodně lidí letošní Silvestr bude brát jako běžný den," prozradila charismatická moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Od začátku epidemie koronaviru, která udeřila v Česku letos v březnu, se stalo mnohé. Ať už jde o zavedení nouzového stavu, uzavření služeb, ale narušen je i běžný kontakt mezi lidmi.

"Letošní rok byl z velké části pro většinu z nás těžký. Mám to štěstí, že mě epidemie neovlivnila významně v práci. V osobním životě to je tak, že jsem si onemocněním už prošla, ale člověk už celkově nahlíží na rok 2020 jinak. Omezili se kontakty mezi lidmi, zejména naše babičky a dědečkové se vyhýbají kontaktu v obavách z nákazy a podobně to je i s cestováním," zhodnotila pro ŽivotvČesku.cz Eva Perkausová s nadějí v hlase, že rok 2021 bude snad klidnější a radostnější.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.