Moderátorka Kateřina Říhová se stala maminkou. Dcera dostala jméno Sofie. Promluvil její parťák

Moderátorka Kateřina Říhová
Moderátorka Kateřina Říhová
Foto: Profimedia.cz

Moderátorka a známá televizní rosnička Kateřina Říhová (33) se pyšnou maminkou. Holčička dostala jméno Sofie. Krásnou událost oznámila prostřednictvím snímku přímo ze sálu na sociální síti. "Katka je moje parťačka. Kvůli jejímu požehnanému stavu jsme nevystoupili na poslední akci Leoše Mareše s názvem Staré pecky. Narození miminka je krásná událost," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz zpěvák Standa Hložek.

Bývalá moderátorka pořadu Snídaně s Novou se minulý týden rozloučila s kolegy z rádia Leošem Marešem (44) a Patrikem Hezuckým (50) a začala se chystat na narození dcery. "Sofie Říhová, 5. března 2021. Vítej, lásko naše,“ uvedla ke snímku na Instagramu moderátorka.

"Požehnaný stav Katky nedovolil, abychom se účastnili poslední show Leoše Mareše, což je pochopitelné. Katka je moje parťačka a já jí přeji jen to nejlepší, hlavně zdraví a štěstí," řekl pro ŽivotvČesku.cz Standa Hložek, který s moderátorkou je součástí show, která se setkala s velkým úspěchem a naposledy byla vysílána v on-line režimu. Právě ale bez obou aktérů.


Význam jména Sofie:

Sofie či Sofia je ženské rodné jméno, jehož českou obdobou je Žofie. Jméno pochází z řeckého slova sofía, tedy »moudrost«.

Sedminásobným otcem se stal Josef Kokta (64), kterému manželka Ornella přivedla na svět v ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.