Moderátorka Klára Doležalová zažila v Chorvatsku nepříjemné setkání. Z auta na ni vykoukl had. Promluvil expert

Moderátorka Klára Doležalová
Moderátorka Klára Doležalová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2021

Krásná moderátorka Klára Doležalová (47) si sice užívá dovolenou v Chorvatsku, ale stal se jí tam poměrně nepříjemný zážitek. Z vozu, kterým se přepravovala, na ni vykoukl had. Sice šlo o užovku, ale raději nic nepodcenila a požádala o pomoc tamní hasiče. "Dotyčná dáma postupovala správně. Když nevíte, co je to za hada, je vždy dobré volat odborníky," okomentoval jednání moderátorky pro ŽivotvČesku.cz chovatel plazů Karel Zavadil.

Moderátorka druhé nejsledovanější komerční televize Klára Doležalová do Chorvatska jezdí několikrát do roka. S manželem Miodragem Maksimovičem si tam nejen postavili dům, ale také rozjeli před časem zajímavý byznys - koupili na ostrově Šolta olivový háj a vyrábí domácí olej, o kterém tvrdí, že je přímo kouzelný.

První dny dovolené si moderátorka v krásném prostředí užívá především slunce a průzračného moře, ale nevynechá také cestování. Teď zjistila, že musí být v každém případě obezřetná. V autě se totiž objevil had. I když šlo o užovku, zážitek to rozhodně nebyl příjemný. Sama to okomentovala na Instagramu, kde přiložila snímek, jak had vylézá z přední části vozu. "A tohle se prostě na jihu stane… Vyndali jsme ji, ale za pomoci místního hasiče. Jistota je jistota," uvedla Klára Doležalová ke snímku.

Jednání moderátorky zhodnotil známý chovatel plazů. "Dotyčná dáma postupovala správně. Když nevíte, co je to za hada, je vždy dobré volat odborníky. Ti hada odchytnou a dopraví většinou dál od lidí. Mohlo se totiž jednat i o zmiji růžkatou, která je jedovatá. Takže paní postupovala správně, že zavolala odborníky a ti určili užovku," řekl pro ŽivotvČesku.cz odborník přes hady Karel Zavadil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.