Moderátorka Veronika Farářová ukázala bříško v 8. měsíci těhotenství. Už bych pracovně měla zvolnit, říká

Veronika Farářová je v 8. měsíci těhotenství
Veronika Farářová je v 8. měsíci těhotenství
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 12. 2020

Moderátorka Veronika Farářová čeká prvního potomka. Poměrně dlouho se jí dařilo požehnaný stav tajit. A to až do šestého měsíce. Aktuálně je v osmém měsíci a už se těší na příchod miminka na svět. "Čekáme holčičku, moc se těším. Pracovně bych ale měla pomalu zvolnit," řekla pro ŽivotvČesku.cz nastávající maminka.

Ředitelka České Miss Essens Veronika Farářová je v očekávání. Na společenskou akci při příležitosti otevření pobočky známé značky barber shopu se ukázala v obepnutých hnědých šatech, které rýsovaly její rostoucí těhotenské bříško. Bylo vidět, že prožívá jedno z nejkrásnějších životních období, protože rozdávala úsměvy a vypadala spokojeně.

"Jsem na začátku osmého měsíce a na příchod miminka na svět se moc těším. Čekám holčičku. Stále ještě pracuji a už je to čím dál těžší a pomalinku bych měla začít brzdit. Takže si užiji poklidné Vánoce a pak už se budu soustředit na předporodní přípravy," řekla pro ŽivotvČesku.cz budoucí maminka, která jméno pro holčičku si zatím se svým osudovým mužem nechávají pro sebe.

Pohledná a milá brunetka má za sebou úspěšnou mediální kariéru. Působila jako moderátorka na neznámějších televizních stanicích a zpravodajských webech, ale rozhodla se věnovat především osobnímu životu a mateřství, po kterém toužila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.