Modlitba před večeří a dárky i pro zvířata. Vánoce prožijeme v novém domě, říká Andrea Růžičková

Herečka Andrea Růžičková
Herečka Andrea Růžičková
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 12. 2020

Krásná a charismatická herečka Andrea Růžičková (36) si s manželem Mikolášem (41) před několika měsíci splnili životní sen. A to nejen v podobě toho, že vychovávají dva milované syny - staršího Tobiáše a mladšího Jáchyma, ale pořídili si dům na vesnici, kde budou trávit letošní vánoční svátky. "Hlavní je, že budeme spolu a užijeme si to," řekla pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka.

Od té doby, co se vdala, je Andrea Růžičková spokojenou ženou. Rodina je pro ni důvod, proč ráno vstát s úsměvem. A navíc se společně těší na příchod Vánoc - času klidu a lásky.

"Budeme v domě na vesnici. Budeme spolu a užijeme si to. Pomodlíme se před večeří celá rodina. Cukroví máme od babičky a budu péct i já. Stromeček budeme zdobit na Štědrý den a i příprava vánočních jídel bude dva až tři dny před Štědrým dnem," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka, jak s manželem a dětmi prožijí poslední den adventu a následující svátky.

Atmosféru Vánoc umocní skutečnost, že budou v domě ze šestnáctého století, který si manželé pořídili těsně před nástupem první vlny epidemie. Dům prošel rekonstrukcí a není pochyb, že se v něm všichni cítí spokojeně.

"Koledy budeme mít puštěné, jde o tradici Růžičků, a to od Jakuba Jana Ryby Českou mši vánoční. Dárky máme, není jich moc a jde o věci, které potřebujeme a které potěší," řekla pro ŽivotvČesku.cz talentovaná Andrea Růžičková, která se netajila tím, že dárečky od nich dostane i okolní zvěř, která žije v blízkých lesích.

"Žijeme všichni poměrně v přepychu a jen málokdo z nás si to uvědomuje, všichni máme co jíst, hojnost opravdovou si necháváme na Štědrý den a tím, že jsme na vesnici, tak dárky máme i pro zvířátka z okolí. Takže pro ně sušíme chleba, máme připravenou nějakou zeleninu a chystáme tedy balíček i pro ně," dodala pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.