Módní guru Jana Maláčová: Docela jsme se s Honzou sladili, uvedla k barevnému selfíčku

Jana Maláčová a Jan Hamáček
Jana Maláčová a Jan Hamáček
Foto: Se svolením Jany Maláčové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2020

Není to tak dlouho, co na sebe upozornil Jan Hamáček svým červeným svetrem. Teď se rozhodla i Jana Maláčová, že na své vizáži malinko zapracuje. Soudě podle komentáře, který si umístila na Twitter a ohodnotila spojení obou outfitů.

Pokud by jednou ministryně Jana Maláčová ukončila politickou kariéru, rozhodně módní průmysl by mohl začít zažívat zlaté časy. A to v případě, že by do něj rovnýma nohama skočila ministryně Jana Maláčová.

Před několika dny redakce Život v Česku oslovila známého českého stylistu, aby ohodnotil vizáž paní ministryně. Jeho rady si zřejmě Jana Maláčová vzala k srdci a výrazně na sobě zapracovala. Teď totiž nejen udává módní trendy, ale dokáže je plnohodnotně sladit s červeným svetrem svého politického kolegy a stranického šéfa. Jde tak o dvojici, která je stranicky nejvýraznější a díky ní ČSSD u voličů přežívá...

"Docela jsme se s Honzou barevně sladili, nemyslíte?" okomentovala ministryně snímek, na němž figuruje s ministrem vnitra Janem Hamáčkem. A oběma to poměrně dost sluší.

Je tak evidentní, že pro stanu ČSSD jsou barevné outfity jakousi záchranou v boji v nadcházejících parlamentních volbách. Hamáčkova strana si totiž drží podle posledního průzkumu agentury Kantar 5,5 procenta a v případných předčasných volbách by se o fous patrně dostala do Sněmovny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.