Módní policie: Dara Rolins dostala od stylisty hvězd vyčiněno kvůli vlasům, její sestra přímo červenou kartu

Zpěvačka Dara Rolins a její sestra Jana Hádlová
Zpěvačka Dara Rolins a její sestra Jana Hádlová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2021

Má nejen hudební talent, ale i vytříbený vkus pro módu. Zpěvačka Dara Rolins (48) se řadí mezi oblíbené celebrity, které když se objeví ve společnosti, vždy dokáží zazářit. Stylista a vizážista hvězd Kája Pavlíček (59) zhodnotil odborným pohledem její džínový outfit na představení nové kolekce a podíval se také na šaty zpěvaččiny starší sestry Jany Hádlové (57). "Nazval bych to českou klasikou. Dara pak oblékla šmrncovní a zajímavý model," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Některé osobnosti jsou akční a rozhodně nezahálí. To je i případ Dary Rolins, která před pár dny slavnostně představila svou novou kolekci džínového oblečení v pražském multifunkčním centru. Překvapením bylo, když se na místě objevila její sestra Jana Hádlová.

Sama ikonická blondýnka, která je známá velkým citem pro módu, jako by zapomínala na prahu padesátky stárnout, protože vypadala mladistvě a plná energie. A v modrém džínovém outfitu předvedla postavu, kterou by jí mohly závidět i mnohem mladší ženy. V otevřených lodičkách se pochlubila i výrazným tetováním, které zdobí její levý nárt. Stylista českých celebrit Kája Pavlíček se na ni a její sestru zaměřil.

Dara Rolins: Vlasy bez nápadu

"Dara občas trošku zapomíná na dress code, který jí lehce ujede. Ale její outfit se mi líbí, džínový komplet mi vůbec nevadí, naopak bych řekl, že se jedná o šmrncovní a zajímavý model. Na zanedlouho 49 let vypadá dobře a opravdu jí to sluší. Má jemné líčení, nic výrazného, ale já bych si dal více záležet na účesu. Vím, že v poslední době vlasy takto nosí, ale jsem názoru, že si s nimi mohla více pohrát a vymyslet něco nápaditějšího. Moc se mi nelíbí účes à la zmoklá trvalá, mohla si vytvořit větší lokny a bohatší objem. Ale co vždy řeším podle etikety, že každé kalhoty s poutky by měly mít pásek. Přišlo by mi zajímavé, kdyby si vzala klidně i decentní pásek v barvě bot nebo zopakovala do poutek kalhot stuhu z džínoviny, kterou má kolem krku. Jinak mi vůbec nevadí, že nemá šperky, protože její model je sám o sobě hodně výrazný," zhodnotil módní guru pro ŽivotvČesku.cz a poukázal na skutečnost, že Dara Rolins celkově nezklamala, protože její volba oblečení měla hlavu a patu. I když malé drobnosti k vylepšení by se našly.

Kája Pavlíček po hodnocení zpěvačky přešel k outfitu její sestry. Jana Hádlová působila ve společnosti v tmavých barvách poněkud smutně a nevýrazně. V souvislosti s tím upozornil na chybu, která je k vidění poměrně často – ženy s plnějšímu tvary mají tendenci se zahalovat do volných a neforemných šatů a navíc namísto barev vyhledávají tmavé kousky, které jim zbytečně přidávají roky navíc. Podle známého odborníka na módu může i žena větších velikostí vyniknout ve světlých odstínech a vypadat štíhleji v modelech, které odpovídají její skutečné velikosti, nikoliv o několik větší.

Jana Hádlová: Nenadchlo, neurazilo

"S líčením problém nemám, i když zrovna u ní by se mi možná líbil výraznější make-up. Určitě by vypadal lépe účes s větším objem, tohle působí dojmem, že se pouze učesala a šla. Zároveň by jí pomohlo něco světlého v dekoltu, čili černý šátek není nejšťastnější volba. Hází stíny do obličeje, což nás vždycky dělá starší, protože prohlubují vrásky a zvýrazňují kruhy pod očima. Jinak volná halenka a černé kalhoty… nenadchne, neurazí. Nazval bych to českou klasikou. Dále si vzala stříbrné hodinky, k tomu černo-stříbrný šátek a na kabelce má zlaté zapínání, což úplně nejde k sobě. Malé kabelky se sice teď nosí, ale barevně to nemá sjednocené," řekl na závěr svého hodnocení pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček k outfitu sestry Dary Rolins. Z jeho pohledu mohla být odvážnější a jít do světlých barev, které by ji omladily a prozářily. Takhle musela dostat fotbalovou terminologií červenou kartu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.