Módní policie na předpremiéře krimisérie Guru: Stylista slavných chválil, ale promluvil i o černých flecích bez fantazie

Nextfoto
(zleva) Veronika Arichteva, Besky, Zuzana Stivínová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 1. 2022

Kriminální minisérie Guru, ve které se poprvé představil Vojta Kotek (34) v roli záporáka, přitáhla mnoho pozornosti. Proto si její slavnostní předpremiéru nenechala ujít ani řada slavných osobností, z nichž některé si vzal do svého hledáčku stylista slavných Kája Pavlíček (49). Outfity Veroniky Arichtevy (35), kuchařky Besky (27) a Zuzany Stivínové (48) rozebral do detailu a nic mu neuniklo. "Některé dámy jsou bohužel jako černé fleky bez fantazie," zhodnotil módní expert pro ŽivotvČesku.cz.

Třídílná minisérie Guru měla na internetové televizi Voyo premiéru 14. ledna. Vypráví příběh »chlípníka« Marka, který vede kurzy tantrické jógy pro ženy. Toho však zneužívá k tomu, aby se svými svěřenkyněmi manipuloval a přiměl je k nevyžádanému sexuálnímu kontaktu. V roli tohoto zvrhlíka mohou diváci vidět herce a režiséra Vojtu Kotka. Jeho protějškem se stala herečka Anna Fialová (26), která si zahrála oběť nestoudného jogína. Na předpremiéru tohoto s napětím očekávaného snímku dorazila řada osobností, které předvedly módní kreace různé kvality. Zhodnotil je pro redakci ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček (49).

Pozor na sportovní obuv

Zmíněnou předpremiéru si pochopitelně nemohla nechat ujít herečka Veronika Arichteva (na snímku vlevo), jejíž manžel Biser Arichtev (45) kriminální novinku podle skutečné události režíroval. Oblečená dorazila v pánském stylu, který je u ní poměrně častý.

"Já mám Veroniku rád jako ženu i jako herečku. U ní mi ten pánský styl vůbec nevadí, naopak jí sluší. Zvolila kalhoty s vysokým pasem, které jsou teď v módě, tam bych jí nic nevytýkal," sdělil módní odborník pro ŽivotvČesku.cz. Spokojen ale nebyl s její obuví.

"Já vím, že je momentálně trend nosit ke společenskému oblečení sportovní boty, ale je potřeba rozlišovat fashion sportovní boty a boty na sport. V případě Veroniky jde o to druhé. Raději bych viděl třeba nějaké světlé mokasíny, nebo klidně třeba zlaté," navrhl prostor pro zlepšení jinak poměrně zdařilého outfitu.

Dva černé fleky bez fantazie

Dále svou pozornost stylista přesunul ke kuchařce Veronice Danišové alias Besky (uprostřed), která se proslavila v kuchařské show MasterChef. Mladá žena na akci dorazila v doprovodu své maminky a nešlo si nevšimnout, že obě zvolily černý a nepříliš výrazný outfit.

"Já ani nevím, co zde mám hodnotit, protože obě dámy se oblékly jako černé fleky bez fantazie. A je to škoda, protože slečna kuchařka i její maminka jsou moc pěkné dámy, které by si mohly dovolit mnohem zajímavější i barevnější outfity," řekl Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že když se člověk stane známým, měl by se o módu více zajímat, protože je na něj najednou vidět.

Letos bude frčet samet

Naopak pochvalu dostala herečka Zuzana Stivínová (vpravo), která pro příležitost předpremiéry zvolila sametový kostýmek v lahvově zelené barvě.

"Zuzana mě prostě baví. Zaprvé trochu předběhla trendy, protože samet bude v následujícím roce v kurzu, zadruhé má šmrnc. Možná bych zvolil nějaké ženštější boty, jinak opravdu chválím. Líbí se mi také její červená rtěnka," dodal pro ŽivotvČesku.cz módní znalec ohledně volby herečky, kterou diváci znají například z kriminálního seriálu Pustina.

Je rozhodnuto, dobojováno, dovařeno. Vítězkou v ženském finále kulinářské show, kterou vys...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu