Módní policie: Přemek Forejt pražské smetánce ukázal, kdo tady diktuje módu. Jeho outfit zhodnotila návrhářka slavných

Přemek Forejt se v posledních dnech objevil několikrát ve společnosti
Přemek Forejt se v posledních dnech objevil několikrát ve společnosti
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 10. 2021

Šéfkuchař a brněnský rodák Přemek Forejt (34), jehož domovským revírem je Olomouc, vyrazil před víkendem na četné rejdění také do hlavního města. Hned dvě společenské akce zvládl krátce po sobě a přítomné udivoval v neotřelých módních kreacích. Návrhářka slavných Anna Tejklová své nekompromisní oko zaměřila na jeho dva různé outfity. Pro ŽivotvČesku.cz pak expertka na módu prozradila, kde podle ní vyznavač poctivé gastronomie udělal zbytečnou chybu.

Hrdý otec, potetovaný lev salónů, nadaný zpěvák, partner seriálové herečky, televizní porotce, požitkář života, adrenalinový rebel, ochránce posvátných vztahů a hlavně kreativní kuchař - to vše a možná mnohem více se dá říct o Přemku Forejtovi, který je příkladem toho, že i člověk z gastronomie se může stát váženou celebritou s citem pro módní trendy.

Olomoucký bard, který v hanácké metropoli rozmazluje žaludky a jazýčky hostů v originální restauraci, vyrazil do pražské metropole, kde na něj s koncem pracovního týdne čekaly hned dvě zásadní události. V pátek Přemek Forejt zkušeným okem zhodnotil výstavu hodinek a o den později dorazil také na významný křest diáře své partnerky, se kterou je už rok spojuje, jak sám říká, něco posvátného.

Módní návrhářka Anna Tejklová, která stojí za oblíbenou oděvní značkou Anna Anna, pro redakci ŽivotvČesku.cz zhodnotila Forejtův styl a shledala ho v jednom případě vhodným, v případě druhém pak lehce mdlým. Přitom stačilo tak málo a olomoucký gastro kouzelník mohl dostat samé »jedničky«.

"Na zahájení výstavy hodinek zvolil šéfkuchař Přemek Forejt elegantní a mužně působící model. Klasická košile a sako v tradičních barvách nemůže být přešlapem, kontrastní kombinace barev skvěle sedí jeho barevnému typu a je vhodným oděvem na tento typ společenské události," pochválila televizního porotce kulinářské show pro ŽivotvČesku.cz Anna Tejklová, jejíž výrobky patří k vyhledávaným nejen mezi osobnostmi showbyznysu, ale i mezi manažery či politiky.

Při hodnocení druhého outfitu se ale módní expertka neubránila přísné kritice. Jednalo se o akci, kde se Přemek Forejt objevil po boku své partnerky.

"Naprosto chápu a je v pořádku, že muži neřeší barevné odstíny a jak jim jdou k pleti, svůj barevný typ zná i málokterá žena. Ale zde je názorná ukázka, jak béžová mdlá barva košile dělá zbytečně dojem staršího a unavenějšího obličeje. Dám tip pro světlé typy mužů, v kontrastnějších barvách jako jsou například tmavě modrá, vínová či klasická černá i čistá bílá budete působit sebevědoměji a výrazněji," doporučila Anna Tejklová, podle jejího hodnocení pro ŽivotvČesku.cz ale Přemek Forejt prošel a pokud vyladí drobné detaily, bude při příští společenské akci bojovat o přezdívku »český Jared Leto«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.