Módní policie rozebrala do poslední nitky dceru slovenské prezidentky Zuzany Čaputové. Stylista slavných se zaměřil na pánský styl

Emma Čaputová
Emma Čaputová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 6. 2022

Na bratislavskou premiéru nového filmu Prezidentka příhodně dorazila také dcera slovenské prezidentky - Emma Čaputová (18), která je v současnosti velmi úspěšná jako modelka. Vynesla poměrně originální model, který zaujal také stylistu slavných Káju Pavlíčka (49), který pro ŽivotvČesku.cz o outfitu mladé ženy řekl pár slov. "Pánský styl na červený koberec určitě patří," uvedl.

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (49) se kromě toho, že se stala historicky první ženou v čele našich sousedů, může pochlubit také úspěšnou a pohlednou dcerou Emmou, která je momentálně velmi vyhledávanou modelkou. Mladá žena vyrazila se svým přítelem Michalem Haviarem na bratislavskou premiéru nového filmu »Prezidentka« s Annou Geislerovou (46) v hlavní roli.

"Pánský styl určitě na červený koberec patří, takže v tomhle si myslím, že Emma udělala dobrou volbu. Na druhou stranu bych u ní čekal spíše jinou obuv, zvlášť vzhledem k tomu, že jde o profesionální modelku," narážel Kája Pavlíček v hodnocení outfitu pro ŽivotvČesku.cz na příliš masivní boty bez podpatku.

Dcera prezidentky, jejíž půvabnou tvář zdobí mateřské znaménko, je poměrně úspěšná ve světě modelingu - v minulosti třeba pózovala pro obálku magazínu Vogue.

"Co bych také udělal jinak, je délka outfitu. Připadá mi, že toto oblečení příliš odhaluje nohy, a přestože je Emma pohledná dívka, tak mi to na červený koberec nepřipadá úplně vhodné. Raději bych doplnil například dlouhé volné kalhoty," popsal pro ŽivotvČesku.cz obávaný módní guru, co mohlo být na outfitu Emmy Čaputové lépe provedeno.

"Co bych naopak pochválil, je make-up, ten je bezchybný. Ještě by to lépe podtrhl jiný účes, takto stažené vlasy většinou nikomu nedělají moc dobrou službu. Raději bych vlasy třeba natočil," dodal ohledně svého profesionálního stanoviska pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

Dcera slovenské prezidentky se v minulosti potýkala s nepříjemnou situací kvůli úspěchu, kdy nezařazený poslanec slovenského parlamentu Tomáš Taraba o ní sdílel na sociální síti status. Vyvolal tím nenávistné reakce, hlava státu označila útok na svou osobu přes děti za politické dno.

Tehdy Taraba zveřejnil na sociální síti větu: "Po včerejším dni víme, že na Slovensku máme novou top modelku." Narážel tím na premiéru dcery Čaputové na módní přehlídce Fashion Live. Ke statusu zveřejnil také fotografii Emmy Čaputové ze zmíněné akce. Pod jeho statusem se začaly hromadit urážející komentáře na adresu prezidentky i její dcery.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.