Módní policie s Ewou Farnou. Hluboký dekolt vyrazil stylistovi hvězd dech. Pak ale přišlo přísné hodnocení kvůli zásadní chybě

Ewa Farna s manželem
Ewa Farna s manželem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 11. 2021

Vyhlášení prestižní hudební ankety Český slavík 2021 bylo po čtyřech letech skutečnou perlou televizního vysílání. Slavné tváře českého showbyznysu se sešly v prostorách Hudebního divadla Karlín a při dodržování vládních opatření v rouškách zaplnily sál a s očekáváním sledovaly průběh celého večera. Pro Ewu Farnou (28), která je v pokročilé fázi těhotenství, to byl velkolepý večer. Nejen publiku v sále, ale i národu u televizních obrazovek ukázala velmi extravagantní model overalu, ale ten večer si došla pro prvenství v anketě. Její outfit si vzal do svého přísného hledáčku stylista slavných Kája Pavlíček (49), který ho pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil.

U každé velké společenské události platí, že je spojena s vynesením modelů, které se stanou buď terčem kritiky, nebo naopak chvály. Stylista a vizážista slavných s bohatými zkušenostmi Kája Pavlíček se zaměřil na Zlatou slavicí za rok 2021, kterou byla vyhlášena zpěvačka Ewa Farna. A tentokrát se během hodnocení musel pořádně nadechnout u dekoltu, na který snad musela pěvecká hudební stálice absolvovat školení v rámci BOZP (Bezpečnost a ochrana zdraví při práci).

"Ve vší úctě k maminkám a těhotným ženám, ale v tomto případě se domnívám, že tento model overalu není úplně nejvhodnější na společenskou událost jakou je Český slavík právě pro těhotnou maminku, což vnímám jako chybu. Je jedno, jestli to je Ewa Farna či kdokoliv. Myslím si, že kdyby to byly šaty, tak by to působilo daleko více lichotivě, žensky, ale hlavně mateřsky. Co se dekoltu týká, chápu, člověk by se u toho chtěl nadechnout... chápu, že ho Ewa potřebuje ukázat, ale tady by se hodilo čím méně, tím lépe," popsal pro ŽivotvČesku.cz znalec módních trendů Kája Pavlíček.

I když model zpěvačky s hvězdným stylistou mírně zacloumal a musel vyslovit přísnou kritiku mírným tónem hlasu, v druhé fázi už interpretku řady hitů šetřil. Naopak vyzdvihl její přirozený půvab.

"Jinak barevně jí to velmi sluší. Ewa je velmi hezká žena, mně její postava nevadí, naopak mám rád ženy, které jsou krev a mlíko. A ona je velmi milá a líbivá. Musím se ale vrátit k tomu modelu, který zkrátka nebyl ideální volba, která by vystihovala její krásnou osobnost," dodal pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných tváří k velmi výrazné volbě oblečení a doplnil, že v kombinaci s outfitem manžela Martina Chobota jim to jako celku ladilo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.