Reklama:

Módní policie se zaměřila na outfit Moniky Babišové. Řeč přišla na kombinaci blond vlasů a červené barvy

Manželka bývalého premiéra Monika Babišová
Manželka bývalého premiéra Monika Babišová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2024

Monika Babišová se s manželem Andrejem Babišem, s nímž žije v odloučení, zúčastnila inaugurace nového slovenského prezidenta Petera Pellegriniho. Pro někoho znamenala její přítomnost na slavnostní ceremonii překvapení. Faktem ale zůstává, že i po rozchodu manželé na veřejnosti fungují téměř beze změny. Monika Babišová na akci vystřídala dva outfity. Červené šaty ze slavnostní recepce, na které se fotila s manželem a nově nastupujícím slovenským prezidentem, zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný módní stylista Kája Pavlíček.

Reklama:

Monika Babišová veřejnosti připomněla doby, kdy s manželem a bývalým premiérem reprezentovala Česko na různých akcích v zahraničí. Manželé, kteří oznámili před dvěma měsíci rozchod, společně navštívili Bratislavu, aby se zúčastnili slavnostní inaugurace nově zvoleného slovenského prezidenta Petera Pellegriniho.

Reklama:

Monika Babišová byla oblečená do luxusu. U příležitosti sobotní slavnostní ceremonie, které se zúčastnilo kolem 450 hostů, vynesla šaty od známé české návrhářky Petry Balvínové, které doplnila luxusní kabelkou za více než sto tisíc korun.

Na slavnostní recepci pak zvolila červené dlouhé šaty, které doplnila jemným líčením. Outfit manželky bývalého premiéra zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz módní guru Kája Pavlíček.

"Monika Babišová zůstala věrná svému stylu a červená jí sluší. Blond vlasy učesané dohladka a dole zvlněné kolem obličeje jí sluší a dělají štíhlejší obličej. Samozřejmě zvolila vhodné líčení na tuto akci, decentně zvýrazněné oči," popsal vzhled Babišové pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

"Nicméně co se týká šatů, tak červená sluší blondýnkám a jí obzvlášť. Střih je klasický, protože nemůže mít na tuto akci nic extravagantního. Za mě má plný počet bodů, sice nevidím, jaké má boty, ale vypadá to skvěle. Na tuhle příležitost se tento outfit hodí a za mě je to v pořádku," udělil Monice Babišové vysoké hodnocení odborník na módu a styl Kája Pavlíček.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: