Módní policie si posvítila na Bereniku Kohoutovou s rodinou. Na adresu hereččiny sestry stylista Kája Pavlíček kritikou nešetřil

Berenika Kohoutová (uprostřed) s rodinou
Berenika Kohoutová (uprostřed) s rodinou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 7. 2022

V pražském kině Lucerna tento týden proběhla premiéra filmu Řekni to psem, na kterou se dostavila řada slavných osobností. Mezi nimi i herečka Berenika Kohoutová (31), které dělaly doprovod maminka Irena Obermannová (60) a sestra Rozálie (37). Rodinku zhodnotil stylista slavných Kája Pavlíček (49). "Sestra Bereniky vypadá jako učitelka tělocviku, která šla okolo," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Na premiéru filmu Řekni to psem se dostavilo mnoho celebrit, pokud někdo ale skutečně vyčníval, byla to Berenika Kohoutová. Ta zazářila v modrém modelu a nebyla jediná z rodiny, kdo si pro sebe ukradl kousek pozornosti. Doprovod jí dělaly maminka se sestrou a na zoubek se jejich outfitům podíval stylista Kája Pavlíček. Ten nešetřil chválou, ale ani kritikou.

"Model Bereniky je velmi zajímavý a atraktivní. Je to vhodný model na červený koberec k premiéře letní komedie. Za mě ideální volba, zajímavá. Určitě se mi líbí i detail té jedné náušnice. S botami a kabelkou to ladí. Je vidět, že i účes má zapletený a že si s tím vzhledem dala trošku práce. Jemný, přesto výrazný a vhodný make-up chválím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček, jak hodnotí hereččin vzhled.

Berenika Kohoutová a její maminka na první pohled bezvadně ladily. Obě zvolily jemné pastelové barvy šatů a bok po boku jim to velmi slušelo. Tuto sehranost Kája Pavlíček ocenil a Irenu Obermannovou pochválil nejen za ni.

"Maminka Bereniky vypadala taky bezvadně. Růžová ji krásně omlazuje, délka šatů byla zvolená dobře, takže si myslím, že červená rtěnka a výrazné boty model skvěle doplňovaly," okomentoval stylista pro ŽivotvČesku.cz skvěle vypadající spisovatelku.

U Bereniky Kohoutové a její maminky však veškerá chvála ze strany renomovaného odborníka na módu skončila. Režisérka Rozálie Kohoutová se dle jeho slov své mamince a sestře nemohla ani trochu rovnat. Jejímu outfitu by přitom dle jeho slov stačila jediná změna.

"Sestra Bereniky vypadá jako učitelka tělocviku, která šla okolo. Je to škoda, protože si myslím, že je také velice hezká a štíhlá. Teď je samozřejmě otázka k diskuzi, zda byla pozvaná a věděla to, nebo šla skutečně okolo. Samozřejmě ideální by bylo, kdyby na sobě měla šaty, jednak by ladila se sestrou a mámou, jednak by to bylo vhodné. Pokud by volila kalhoty, tak k tomu nějaké sako či kardigan, nátělník nebo tílko nejsou vhodná volba na premiéru," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.