Módní policie si posvítila na těhotenský outfit Agáty Hanychové. Otázkou je, jak velkou roli sehrál starší partner, říká stylista

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2022

Mnohé ženy jsou si svým vzhledem nejisté, jakmile na nich začne být těhotenství patrné. Influencerka Agáta Hanychová (37) nicméně obavy mít nemusí - požehnaný stav jí mimořádně sluší. Na akci známé kosmetické značky navíc dorazila oblečená více elegantně, než je u ní obvyklé. Proměny si všimla dokonce i módní policie. Pro ŽivotvČesku.cz vzhled pohledné brunetky okomentoval Kája Pavlíček (50).

Své třetí miminko čeká bývalá modelka, nyní influencerka a moderátorka Agáta Hanychová se svým partnerem, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). Z předchozích vztahů již má doma syna Kryšpína (11) a dceru Miu (5).

Ačkoli je tmavovlasá kráska známá tím, že její módní kreace jsou často poměrně extravagantní a nezvyklé, překvapila na společenském večeru elegancí, kterou u ní její fanoušci nevídají úplně běžně - obyčejně sází spíše na ležérnost a sportovní styl. Nutno podotknout, že jí to opravdu moc slušelo, a proto není překvapením, že si jejího outfitu povšiml i stylista slavných Kája Pavlíček.

"Já mám rád, pokud se těhotné ženy oblékají hezky, žensky a elegantně. Agátě to skutečně sluší a mohla by si dovolit třeba i kratší šaty. Je pravda, že většinou se takhle neobléká, ale rozhodně to není změna špatným směrem," pochválil nastávající trojnásobnou maminku módní kritik, který je známý také jako porotce z mnoha soutěží krásy.

"Můžeme se jen dohadovat, nakolik za změnou stylu stojí třeba právě starší partner. Agáta není úplně žena, která by si jen tak nechala do něčeho mluvit, většinou je svá. Spíš si myslím, že v tomto případě moc dobře ví, co dělá," pochválil osobitost pohledné influencerky Kája Pavlíček.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.