Reklama:

Módní policie v podání Agáty a Ornelly. Natřely Myslivcovou, Hejdovou i Krainovou: Vypadá jako Michael Jackson, buď pije, nebo ji štípla sršeň

Zorka Hejdová, Dominika Myslivcová a Simona Krainová
Zorka Hejdová, Dominika Myslivcová a Simona Krainová
Foto: Herminapress
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2024

Letos v Karlových Varech sice obě z časových důvodů chyběly, ale čas na zkritizování dam z červeného koberce si udělaly. Ornella Koktová a Agáta Hanychová si v rámci svého podcastu zahrály na módní policii a hodnotily vybrané outfity některých celebrit. Na mušku si dámy vzaly například Milana Peroutku, Zorku Hejdovou či Simonu Krainovou. Ačkoliv se influencerky snažily nekomentovat to, jak jim jsou hodnocené osoby sympatické, přece jen se neudržely a jako vždy prozradily víc, než chtěly. Ornellu Koktovou loni ve Varech zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček. V zelené róbě, která byla v médiích označena za »stan«, byla trojnásobná maminka nepřehlédnutelná.

Reklama:

Nejnovější podcastový díl Ornelly a Agáty byl z velké části věnovaný filmovému festivalu v Karlových Varech. I když byly obě influencerky pozvány návrhářkou Debbie Brown, aby šly její přehlídku, na poslední chvíli vzaly nerozlučné kamarádky zpátečku a vymyslely hned několik důvodů, proč se nezúčastnily.

Reklama:

"Já jsem toho měla v posledních dnech hodně, nebyla jsem skoro vůbec doma, tak jsem nechtěla jet jen na otočku do Varů, bylo by to pro mě časově náročné. A stejně tak to vnímala Agáta, která je navíc nakřáplá, a tak jsme raději zůstaly s rodinami," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Ornella. V podcastu ještě nyní doplnila, že byla vlastně taky "nakřáplá" a do toho měla obrovské křeče v rámci ženských problémů.

Návrhářka Debbie Brown, kterou redakce ŽivotvČesku.cz také oslovila, uvedla, že se "holky nezúčastnily z osobních důvodů," do telefonu poté uvedla, že Agátě prý »kikslo« hlídání.

Každopádně letošní Vary se obešly bez nich. Dámám to ale nedalo a přímo v rámci svého podcastu se snažily takzvaně tahat drby od těch, kteří se festivalu zúčastnili. Když se však od biatlonisty Ondřeje Mánka a Honzy Bendiga po telefonu nic moc nedozvěděly, vrhly se na módní policii.

Jako prvního hodnotily Milana Peroutku. "Od té doby, co měl svatbu, se z něho stál přizdis***," začala zostra Agáta. "Vždycky se oblékal odvázaně, má krásný tělo, ale jak si vzal toho pána, začal se strojit usedle," zhodnotila Agáta s tím, že se jí modrý oblek na zpěvákovi vůbec nelíbí.

Další na paškál si dámy vzaly moderátorku Zorku Hejdovou. "Je mi nepříjemná, zdá se mi falešná," shodly se Ornella s Agátou hned v úvodu s tím, že ale chtějí hodnotit módu a ne sympatie. "Mně se to nelíbí," řekla rázně Agáta k červenému modelu Hejdové na Unicredit party. "Za mě je to nejlepší, co jsem tam viděla," uvedla naopak Ornella.

Na přetřes si vzaly i někdejší miss Ivetu Vítovou. "Má fajn postavu, hezký vlasy, s make-upem nemám problém, má hezkou mani a pedi a to je konec. Tyhle šaty jsou jako z maturitní afterparty z roku 2003. Je to mimo a jako z levné půjčovny šatů," zhodnotila Ornella moderátorku, které se naopak Agáta zastala. "Mně se to líbí, taky bych si tyhle šaty oblékla, Iveta byla vždycky taková princezna," uvedla k modrým šatům s asymetrickým střihem.

Sodu dostala také Dominika Myslivcová. "Kabelka špatně, na červený koberec se nenosí, ale to vlastně platí jen pro ty hvězdy," rýpla si hned v úvodu Ornella. Pak také blondýnce vytkla pásku na ruce. "Když už dostanete pásku, že patříte do nějaké sekce, schovejte si ji někam, rozhodně ji nemějte na ruce. Ale ona za to nemůže, je z Ostravy," rýpla si znovu do influencerky Ornella. "Ty filtrované šaty, to je matějská pouť. Bílé boty vypadají lacině," dodala Koktová. "Ještě jí kouká cedulka z šatů," upozornila Agáta.

»Módní policistky« nezapomněly ani na Agátinu »oblíbenkyni« Simonu Krainovou. "Co se stalo Simoně s obličejem, vypadá jako Michael Jackson," řekla Ornella s tím, že topmodelka podle ní je zřejmě po nějakém estetickém zákroku, nebo ji štíplo pět sršní najednou.

Co se týká outfitu, podle Ornelly Simona tlačila na pilu. "Kdyby ten řetěz nebyl humpoláckej a drsnej a místo toho měla třeba perly, tak je z toho jemnější model, ale tohle je na mě moc tvrdý," zhodnotila s tím, že černá minisukně a zlatý řetěz jsou pro mnohem mladší ročníky.

Na loňském ročníku byla Ornella Koktová nepřehlédnutelná. Stylista Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz tehdy zhodnotil, že účel její olivově zelená róba splnila. "Šaty jsou zajímavé, na červený koberec patří, ale Ornelle zbytečně přidávají na objemu. Balonové rukávy vždy vzbudí pozornost, což bylo zřejmě Ornellino přání. Make-up se mi líbí, vlasy mohla ještě dotáhnout, takto vypadají, jak když odešla od vizážisty v polovině práce," uvedl módní guru před rokem k outfitu trojnásobné matky.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: