Reklama:

Módní policie zhodnotila Veroniku Žilkovou v netradičním zeleném outfitu: Po dlouhé době jí to sluší, vycpávky pomohly

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2024

V úterý dorazila do Karlových Varů i herečka Veronika Žilková, která přijela představit svůj nový film Světýlka. Jako garde s sebou vzala své tři děti. Zatímco na premiéře okouzlila červenou róbou, na setkání herců z nového filmu zvolila zelený kalhotový kostým, ve kterém podle stylisty Káji Pavlíčka vypadala velmi žensky. Módní policie herečku zhodnotila kladně od hlavy až k patě, což u Veroniky Žilkové nebývá příliš zvykem. "Po dlouhé době jí to sluší," řekl pro ŽivotvČesku.cz odborník na styl a módu.

Reklama:

Herečka Veronika Žilková avizovala již dopředu, že se v Karlových Varech zdrží jen na třicet hodin. V úterý dorazila coby členka delegace k novému filmu »Světýlka« režisérky Beaty Parkanové a příjezd na červený koberec si užila se vším všudy. Doprovod jí dělaly její děti –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ dcera Kordula a synové Cyril a Vincent.

Reklama:

Na setkání herců k novému filmu zvolila Veronika Žilková olivově zelený kalhotový komplet, který na první pohled zaujal jak barvou, tak i řešením zapínání. Stylista Kája Pavlíček v roli módní policie outfit dvaašedesátileté herečky zhodnotil na výbornou.

"Po dlouhé době jí to zase sluší. Kostýmek vypadá dobře, dělá ji ženskou, drobné vycpávky, zajímavé řešení zapínání na zavazování, které jí zvýrazňuje pas, má to šmrnc," popsal pro ŽivotvČesku.cz stylista s tím, že je rád, že si vzala herečka ke kostýmu lodičky.

"Teď je šílený trend, že ke všemu nosí ženy bílé tenisky, dokonce i k takto širokým kalhotám. To opravdu nevypadá dobře. Proto jsem rád, že Veronika zvolila klasické lodičky, které jí přidávají na ženskosti," dodal módní guru Kája Pavlíček.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: