Moje máma má nejspíš problém v hlavě, říká hubnoucí Charlotte Štiková. Popsala, jak vnímá zlé komentáře na svou proměnu

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 1. 2022

Influencerka a hvězda reality show Štiky Charlotte Štiková (25) v poslední době výrazně zapracovala na své postavě a postupně shodila 37 kilo. Kromě pochval se jí však dostává také kritiky, a to nejen ze strany sledujících na Instagramu, ale také od vlastní matky Moniky Binias (49), která se nechala slyšet, že fotografie nové postavy její dcery jsou podvrh. Pro ŽivotvČesku.cz Charlotte prozradila, jak se s nepříjemnými komentáři svého vzhledu vyrovnává. "Začalo to vlastně skutečně mou matkou, bohužel," přiznala smutně.

V poslední době se Charlotte na Instagramu pochlubila například fotografií štíhlých nožek, za které by se nemusely stydět ani modelky. I přesto, že kompletně změnila svůj životní styl, se najdou tací, kteří jí úspěch nepřejí a kritizují ji. Jedním z kritiků její proměny je překvapivě i její matka Monika Binias (49), která svou dceru obvinila například i z toho, že zhubla díky operaci žaludku.

"Celé to vlastně začala moje máma, která začala veřejně tvrdit, že na těch fotkách, které zveřejňuji, nejsem já. Netuším, co ji k tomu vede," řekla pro ŽivotvČesku.cz Charlotte Štiková a na jejím hlasu bylo znát, že je pro ni celá záležitost nesmírně bolestivá.

I díky pořadu Štiky si sympatická blondýnka získala celou řadu fanoušků, kromě nich ji ale na sociálních sítích začali sledovat i lidé, jejichž náklonnost si celá rodina zrovna dvakrát nezískala. Ti se do ní neváhají často i vulgárně opřít, což se mladé ženy v procesu důležité vzhledové proměny pochopitelně dotýká.

"Na Instagramu mě sice lidé spíš chválí, ale asi tak třetina z nich si neodpustí rýpavé komentáře a někteří jsou vysloveně zlí. A nejvíc mě zaráží, že si ani fotky nezkontrolují a nevšimnou si, že je na nich vidět můj pokoj, moje nehty, mobil, zkrátka jde velmi snadno zjistit, že opravdu nejde o obrázky z internetu," nerozumí chování lidí Charlotte.

Vztahy mezi Monikou Binias a jejími dcerami jsou dlouhodobě na bodu mrazu. Osočení mladší dcery z toho, že na sociálních sítích vydává cizí fotografie za vlastní, bylo jen pomyslným přilitím vody do ohně. Konverzaci na toto téma ale Charlotte Štiková se svou matkou nezapředla.

"Člověka to zamrzí, když se mu konečně podaří zhubnout a pak poslouchá takové nesmysly, a když je vypouští z pusy vlastní máma, o to je to horší," uvedla pro ŽivotvČesku.cz mladší sestra influencerky Ornelly Koktové (28). S matkou se však o situaci promluvit nepokoušela. V minulosti se podle svých slov již několikrát poučila, že zavádět s ní jakékoli hovory na témata, která by mohla vést ke sporům, nemá smysl.

"Myslím, že moje máma má nejspíš sama problém v hlavě, žádný konflikt tomu, co teď předvádí, nepředcházel. Snažím se si to moc nepřipouštět k tělu, i když přiznávám, že ošklivé komentáře ze sociálních sítí raději mažu. Považuji je za svůj deníček a nechci tam mít tyto nenávistné výlevy," popsala pro ŽivotvČesku.cz Charlotte, jak se s nepříjemnou situací snaží vypořádat.
Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.