Reklama:

Monice Babišové popřál k 50. narozeninám i manžel Andrej. Ukázal krásnou fotku své ženy

Monika Babišová a Andrej Babiš
Monika Babišová a Andrej Babiš
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2024

Monika Babišová slaví v pátek kulaté narozeniny. Manželce opozičního politika je padesát let. I když spolu manželé delší čas nežijí, Andrej Babiš se ukázal jako vzorný manžel a prostřednictvím sociální sítě své ženě popřál. "Jsi úžasná žena," napsal mimo jiné ke krásné fotografii své manželky, jež třicet let stála po jeho boku. Redakce ŽivotvČesku.cz Moniku Babišovou oslovila s dotazem, jak bude slavit své dnešní narozeniny. Do vydání článku ale atraktivní blondýnka neodpověděla.

Reklama:

Sympatická manželka opozičního politika slaví 14. června padesáté narozeniny. Pro někoho je věk jenom číslo. A to samé platí pro Moniku Babišovou. Půvabná maminka dvou dospělých dětí zraje jako víno a v jejím případě není přibývající věk na škodu.

Reklama:

K životnímu jubileu jí popřál hned po ránu i manžel Andrej Babiš, který prostřednictvím sociální sítě sdílel krásnou fotografii své ženy a připojil srdečné přání. "Moni, přeju ti všechno nejlepší k tvým krásným jubilejním narozeninám. Ať jsi hlavně zdravá a šťastná. Jsi úžasná žena," popřál Babiš manželce, se kterou už nějaký čas netvoří pár.

Manželé Babišovi oznámili rozchod 19. dubna. Podle neověřených informací spolu ale nežijí už od loňského léta. Vztahy mezi rodiči dvou dětí jsou ale podle všeho i nadále velmi přátelské a dál fungují jako rodina.

Ačkoliv každý z manželů bydlí jinde, při každé příležitosti spolu tráví čas. Ať už si spolu zašli na hokej, nebo oslavili dvacáté narozeniny syna Frederika. Naposledy se spolu nechali minulý pátek vyfotit u volební urny, když byla celá rodina volit do Evropského parlamentu.

Zda Monika uspořádá oslavu, na které nebude chybět její manžel, zatím není známo. Redakce ŽivotvČesku.cz paní Monice taktéž popřála vše nejlepší k narozeninám a dotázala se, jak bude kulaté narozeniny slavit. Atraktivní blondýnka však do vydání článku neodpověděla.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: