Monika Absolonová nelení a pracuje i se zlomenou nohou. Vše zvládám díky rodině a přátelům, říká

Nextfoto
Zpěvačka Monika Absolonová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 4. 7. 2021

Druhá polovina června nebyla pro zpěvačku Moniku Absolonovou (44) zrovna šťastným obdobím. Zlomila si nohu a spousta z jejích letních plánů, především těch pracovních, se musela zničehonic změnit. Přestože má nohu v sádře, nelení a veškeré činnosti, které je i přes zranění schopná vykonat, úspěšně plní. V sobotu zvládla i odzpívat koncert, který tentokrát musela strávit jen v sedě na židli. "Vše zvládám díky rodině a přátelům," řekla Monika Absolonová pro ŽivotvČesku.cz.

Koronavirová epidemie v Česku postihla řadu oborů, především pak uměleckou sféru. Herci a zpěváci se na jevištích neobjevili dlouhé měsíce a jen krátce poté, co byla přísná opatření rozvolněna, si Monika Absolonová zlomila nohu. "Všechno je vždycky nakonec jinak, než si člověk myslí. Já prostě umím žít," napsala umělkyně na sociální síti k fotografii s nohou v sádře.

Pracovní povinnosti, které by vyžadovaly pohyb po jevišti, musela Monika Absolonová zrušit. Jednou z nich je například představení komedie Duety. Za své fanoušky je ale vděčná a proto splní závazky, ve kterých ji zlomenina nikterak neomezuje.

V domácnosti jsou s takovým zraněním některé úkony složité až nemožné. Zpěvačka se ale obklopuje lidmi, kteří jí rádi podají pomocnou ruku. "Vždycky, když má člověk pocit, že je v nesnázích, objeví se dobré duše, které pomůžou," napsala Absolonová na Instagram poté, co jí přátelé posekali zahradu.

Skloubit roli dvojnásobné mámy, hospodyňky a umělkyně není jednoduché, obzvláště ne se sádrou na noze. Když ale člověk není sám, vše jde hned lépe. "Vše zvládám díky rodině a přátelům," řekla Monika Absolonová pro ŽivotvČesku.cz.

Již rok uplynul od doby, kdy zpěvačka Monika Absolonová (45) ukončila svůj vztah s hokejis...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu