Monika Absolonová opět překvapila novým účesem. Blond s ofinou nahradil střih »na kluka«

Zpěvačka Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová
Foto: Se souhlasem Moniky Absolonové

Zpěvačka Monika Absolonová (44) se rozhodla, že letošní rok se u ní ponese ve znamení účesů. Už celkem potřetí překvapila výraznou změnou vlasové vizáže. Aktuálně se pyšní výrazně krátkým střihem, který jí velmi sluší. "Jestli má tahle divnodoba nějakou výhodu, tak to, že je jedno, co mám na hlavě," řekla pro ŽivotvČesku.cz nedávno zpěvačka, proč si nechala vytvořit nový účes. Ten si aktuálně ještě více zkrátila.

Pohledná zpěvačka si čas čekáním na to, až opět kultura bude lidem dostupná, krátí vymýšlením nových účesů. Paradoxně dlouhé roky byla brunetkou, s časem ale barvu vlasů měnila do světlejšího odstínu. Vlasy měla až po ramena a teď ohromila úplnou vlasovou revolucí, kdy je značně zkrátila.

"V muzikálu Evita jsem potřebovala dlouhé vlasy. Ta skončila v srpnu. Tak jsem se pak ostříhala na mikádo. A teď nemám ani koncerty, ani představení či vystoupení. Tak jsem to zkrátila a obarvila, protože mohu. A když to nebude ono, tak jsou to jen vlasy. Dorostou. Myslím, že dojde i na krátké vlasy. Vždycky jsem to chtěla zkusit," prozradila v závěru roku pro ŽivotvČesku.cz Monika.

Teď má opět nový sestřih. A to ještě mnohem kratší, než předchozí, který představila na konci ledna. "Chtěla jsem mít platinu, splněno. Chtěla jsem nakrátko, splněno dnes. Naposled jsem byla takhle nakrátko, když mi bylo 10 let," řekla pro ŽivotvČesku.cz před pár týdny. To ale nikdo nečekal, že její vlasová show neskončila. Teď se pochlubila střihem »na kluka«.

"Dnes mám koncert, takže jsem v jednom kole, ale splnila jsem si opět sen," okomentovala pro ŽivotvČesku.cz novinku zpěvačka, které to sluší ve všech variantách vlasových úprav.

Půvabná zpěvačka Monika Absolonová (44) překvapila výraznou změnou vlasové vizáže začátkem...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.