Monika Absolonová podruhé prodělala covid. Uvedla, že je vděčná za to, jak skvělé má syny

Zpěvačka Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 1. 2022

Zpěvačka Monika Absolonová (45) má bohaté zkušenosti s koronavirem, nemoc covid-19 prodělala již dvakrát. Pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že měla mírný průběh. "Čtrnáct dnů jsem byla sama doma jen se syny. Bylo to vlastně super," uvedla skvělá zpěvačka.

Monika Absolonová prodělala onemocnění covid-19 poprvé už v listopadu 2020. Tehdy ale zrádnou nemoc prodělala bez příznaků. Onemocnění se znovu ozvalo na začátku roku 2022. Pro ŽivotvČesku.cz populární zpěvačka uvedla, že nemoc má mírný průběh. Doufala, že to tak bude pokračovat i nadále.

"Chtěla bych poděkovat za všechny Vaše vzkazy plné podpory. Vždy mi udělaly radost. Čtrnáct dnů jsem byla doma sama jen se syny. A víte co? Bylo to vlastně úplně super. Všichni jsme si to užili," prozradila svým fanouškům přes Instagram.

Na oblíbené zpěvačce je vidět, jak je vděčná, že má dva skvělé syny Matouše a Tadeáše. Při izolaci jí oba kluci byli velkou oporou. "Uvědomila jsem si, že ti kluci jsou to nejvíce, co mám, ale to si uvědomuji každý den, na to nemusím být nemocná. Ale být s nimi takto intenzivně, to bylo prostě fajn. Opravdu jsme 14 dnů byli spolu jen my tři," uvedla zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že při nemoci si člověk uvědomí, co je opravdu důležité, na čem v životě skutečně záleží a co jsou vlastně jen malichernosti a prkotiny.

"Zpátky do pracovního procesu. I když mně se ten proces dost zúžil. Protože většina plesů je v únoru zrušena. Je mi jasné, že tahle vlna zase zasáhne nás všechny, každého jinak. Tak se držte," dodala optimisticky a odhodlaně naladěná umělkyně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.