Monika Absolonová překvapila změnou vizáže. Naposledy jsem byla takhle nakrátko v 10 letech, uvedla

Zpěvačka Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová
Foto: Se souhlasem Moniky Absolonové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2021

Půvabná zpěvačka Monika Absolonová (44) překvapila výraznou změnou vlasové vizáže začátkem loňského listopadu. A teď ji ještě vylepšila. Aktuálně se pyšní krátkým střihem, který jí velmi sluší. "Jestli má tahle divnodoba nějakou výhodu, tak to, že je jedno, co mám na hlavě," popsala zpěvačka, proč si nechala vytvořit nový účes.

Pohledná zpěvačka dlouhé roky byla brunetkou, s časem ale barvu vlasů měnila do světlejšího odstínu. Vlasy měla až po ramena a teď ohromila úplnou vlasovou revolucí.

"V muzikálu Evita jsem potřebovala dlouhé vlasy. Ta skončila v srpnu. Tak jsem se pak ostříhala na mikádo. A teď nemám ani koncerty, ani představení či vystoupení. Tak jsem to zkrátila a obarvila, protože mohu. A když to nebude ono, tak jsou to jen vlasy. Dorostou. Myslím, že dojde i na krátké vlasy. Vždycky jsem to chtěla zkusit," prozradila v závěru roku pro ŽivotvČesku.cz Monika.

Teď má opět nový sestřih. A to ještě mnohem kratší, který jí poměrně dost sluší.

"A tak si plním sny a experimentuji… Chtěla jsem mít platinu, splněno. Chtěla jsem nakrátko, splněno dnes. Naposled jsem byla takhle nakrátko, když mi bylo 10 let," napsala v úvodu komentáře ke snímkům s novým účesem na Instagramu.

Na nový účes Moniky Absolonové jsou aktuálně pyšní nejen její rozkošní synové Tadeáš (3) a Matouš (2), ale také její partner Tomáš Horna (39) a tisíce fanoušků, kteří sympatické zpěvačce na sociálních sítích vyjádřily, že v novém účesu má rozhodně šmrnc.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.