Monika Absolonová překvapila změnou vizáže. Vždycky jsem to chtěla zkusit. Dorostou, prozradila

Monice nový účes sluší
Monice nový účes sluší
Foto: Archiv Moniky Absolonové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2020

Půvabná zpěvačka Monika Absolonová (44) překvapila výraznou změnou vlasové vizáže. Aktuálně se pyšní krátkým blond mikádem, které jí velmi sluší. "Vždycky jsem to chtěla zkusit. A když to nebude ono, vlasy dorostou," prozradila pro ŽivotvČesku.cz talentovaná zpěvačka s úsměvem.

Pohledná zpěvačka dlouhé roky byla brunetkou, s časem ale barvu vlasů měnila do světlejšího odstínu. Vlasy měla až po ramena a teď ohromila úplnou vlasovou revolucí.

A udělala dobře. Výrazná blond jí dodává mladistvý vzhled a velmi jí sluší. Dalo by se říct, že za Monikou se aktuálně nebudou otáčet jen muži, ale i některé ženy. A co za její proměnou stojí?

"V muzikálu Evita jsem potřebovala dlouhé vlasy. Ta skončila letos v srpnu. Tak jsem se pak ostříhala na mikádo. A teď nemám ani koncerty, ani představení či vystoupení. Tak jsem to zkrátila a obarvila, protože mohu. A když to nebude ono, tak jsou to jen vlasy. Dorostou. Myslím, že dojde i na krátké vlasy. Vždycky jsem to chtěla zkusit," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Monika.

Na nový účes Moniky Absolonové jsou aktuálně pyšní nejen její rozkošní synové Tadeáš (3) a Matouš (2), ale také její partner Tomáš Horna (39) a tisíce fanoušků, kteří sympatické zpěvačce na sociálních sítích vyjádřily, že v novém účesu má rozhodně šmrnc.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.