Monika Absolonová zhubla a poprvé od rozchodu se ukázala ve společnosti. Sádru sundají snad do 14 dnů, prozradila

Zpěvačka Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 7. 2021

V květnu oznámila rozchod s partnerem Tomášem Hornou (40) a v červnu si půvabná zpěvačka Monika Absolonová (44) způsobila velmi bolestivé zranění. Zlomila si nohu. Velké množství z jejích letních plánů, především těch pracovních, tak musela změnit. Přestože má nohu v sádře, nenechala si ujít premiéru snímku Prvok, Šampón, Tečka a Karel, na kterou dorazila o berlích. "Premiéru jsem si užila moc," prozradila pro ŽivotvČesku.cz nadaná umělkyně, která se těší, až bude moct znovu normálně chodit.

Monika Absolonová vypadala na premiéře velmi spokojeně a slušelo jí to. Ve filmu si zahrála jednu z menších rolí a tak si nenechala debut spisovatele a dramatika Patrika Hartla ujít.

"Premiéru jsem si užila," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná zpěvačka, která i viditelně zhubla a vypadá úžasně. Teď už jen čeká, až jí sundají sádru a bude se moct vrátit na plno do práce. "Snad do 14 dnů bude dole," upřesnila vynikající zpěvačka, které se povedlo zhubnout přes deset kilogramů

I když si ve snímku zahrála menší roli, její největší rolí je aktuálně být na plno dvojnásobnou mámou, což se sádrou na noze není vůbec jednoduché. Když ale člověk není sám, vše jde hned lépe. "Vše zvládám díky rodině a přátelům," dodala Monika Absolonová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.